Nestlé створює у Львові Центр з надання бізнес-послуг

Перейти до списку прес-релізівВер 8, 2010

Сьогодні швейцарська фірма Nestlé S.A. – світовий лідер у виробництві продуктів харчування – оголосила про створення у Львові Об’єднаного бізнес-сервіс-центру. Львівський центр стане третім у світі внутрішнім бізнес-сервіс-центром, який у складі міжнародного підрозділу «Бізнес Сервіс Nestlé» (NBS) буде забезпечувати здійснення окремих фінансових операцій, зокрема нарахування та виплати заробітної плати, а також певних процесів з управління персоналом. Протягом наступних трьох років у розвиток Центру планується інвестувати 25 мільйонів швейцарських франків. Центр, в якому працюватиме близько 350 кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, обслуговуватиме понад 20 країн регіону, таких як Росія, Польща, Румунія, Угорщина, Болгарія тощо.

Львів було обрано завдяки його розташуванню, місцевій транспортній інфраструктурі, потенціалу талановитих працівників та наявності об’єктів нерухомості. Тут також знаходиться кондитерська фабрика «Світоч», контрольний пакет акцій якої належить Nestlé, що також підтверджує важливість присутності компанії у місті. Львівський центр стане першим у Центральній та Східній Європі, який поєднає діяльність у сфері фінансів та управління персоналом в одній установі, яка працюватиме для підприємств Nestlé, розташованих у різних містах та країнах Європи.

Бруно Лє Сіклє, генеральний директор Nestlé в Україні: «Створення таких центрів – цікава практика Nestlé, що дуже добре зарекомендувала себе в інших регіонах світу. На сьогодні такі центри успішно працюють у США, Бразилії і на Філіппінах. Керівництво Nestlé неодноразово підкреслювало, що Східна Європа і, зокрема, Україна є дуже перспективним регіоном з великими можливостями для бізнесу. Відкриття Об’єднаного центру у Львові є великою честю для нас. На попередньому етапі ми відчули вагому підтримку місцевих органів влади, передусім голови Львівської державної обладміністрації Василя Горбаля».

«Бізнес Сервіс Nestlé» (NBS) планує налагодити співробітництво з вищими учбовими закладами Львівщини з метою розроблення навчальних програм, включаючи програми з іноземних мов та міжнародних фінансів, які відповідали б сучасним потребам. В рамках цього плану Nestlé вже розпочала переговори із Львівським національним університетом. Під час зустрічі європейського керівництва Nestlé з ректором університету Іваном Вакарчуком обидві сторони висловили щиру зацікавленість у плідній співпраці. Співробітництво, переважно у сфері бізнесу, права й управління, буде здійснюватись аналогічно до моделі, що вже реалізована компанією в інших країнах світу.

Створення у Львові Об’єднаного бізнес-сервіс-центру стане вагомим внеском Nestlé у розвиток та інвестиційну привабливість регіону завдяки створенню нових робочих місць, залученню місцевих постачальників та використанню місцевих ресурсів, а також дозволить Nestlé у більш повному масштабі працювати на ринках, що розвиваються.