Sort results by
Sort results by

У Львові відкрився «Об'єднаний бізнес-сервіс-центр Nestlé в Європі»

Back to Press releases
Львів, 04 липня 2011 р. Сьогодні Nestlé S.A. (Швейцарія) – світовий лідер у галузі раціонального харчування та здорового способу життя – відкрила у Львові «Об'єднаний бізнес-сервіс-центр Nestlé в Європі». У церемонії відкриття взяли участь Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, Голова Львівської міської ради Андрій Садовий виконавчий віце-президент Nestlé S.A., зона Європа Лоран Фрекс, заступник віце-президента Nestlé S.A., керівник управління персоналом та адміністрації Жан-Марк Дювазен, керівник «Бізнес Сервіс Nestlé» (GNBS) Стефан Албі, фінансовий директор Nestlé S.A., зона Європа Саймон Сміт, керівник управління персоналом Nestlé S.A., зона Європа Альфредо Сільва, а також генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Мауріціо Патарнелло.

Львівський центр, що має статус філії ТОВ «Нестле Україна», став п'ятим у світі внутрішнім сервіс-центром, який у складі міжнародного підрозділу «Бізнес Сервіс Nestlé» (GNBS) забезпечує обслуговування фінансових операцій і процесів з управління персоналом для підприємств і організацій компанії у Східній і Центральній Європі.

NBS центр у Львові вже обслуговує фінансові операції Nestlé в Україні та Росії. Найближчим часом на нову систему перейдуть ринки Польщі, Чехії та Словаччини, а з 2012 року планується обслуговування підприємств в Угорщині, Болгарії, Румунії, Греції та країнах Адріатики. Загалом центр розрахований на обслуговування понад 20 країн регіону.

Nestlé веде свою діяльність в Україні впродовж 17 років, і за цей час в економіку країни було інвестовано 250 млн. швейцарських франків. Виконавчий віце-президент Nestlé S.A., зона Європа Лоран Фрекс: «Сьогодні ми з радістю відкриваємо бізнес-сервіс-центр Nestlé Європа. Ми переконалися, що не помилилися, обравши серед багатьох «претендентів» Україну, розраховуючи знайти тут талановитих співробітників, якісну інфраструктуру та підтримку місцевої влади. Новий центр зміцнить позиції України серед країн Центральної та Східної Європи, а також покращить показники ефективності на ринках Nestlé».

Сьогодні активно налагоджується співпраця з вищими навчальними закладами Львова з метою розробки навчальних програм з іноземних мов та міжнародних фінансів, які б відповідали потребам сучасного ринку. Генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові Мауріціо Патарнелло зазначив: «Ми прагнемо створювати в Україні загальні цінності як для міжнародної компанії, так і для місцевих громад. Відкриття нового центру допоможе нам створювати цінності для суспільства – і, особливо, для молодих і талановитих людей – як результат встановлення партнерських відносин з місцевими університетами і розробки навчальних програм для студентів. Ми підписали меморандум з Львівським національним університетом ім.Івана Франка з метою спільної підготовки фахівців міжнародного рівня у сфері фінансів та управління персоналом та їх подальшого працевлаштування».

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк: «Сьогодні ми ще раз переконалися у тому, що Nestlé, як і раніше, приділяє першочергову увагу питанню якості як у сфері виробництва, відомого нам перш за все на прикладі фабрики «Світоч», так і у сфері організації та впровадження сучасних бізнес-технологій». Голова ЛОДА також зазначив, що керівництво області й надалі буде докладати зусилля для розвитку сприятливого ділового клімату у регіоні.

Відбулась зустріч виконавчого віце-президента Nestlé S.A., зона Європа Лорана Фрекса, представників європейського керівництва компанії з головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Цимбалюком, Львівським міським головою Андрієм Садовим та іншими керівниками області та міста.

На зустрічі Лоран Фрекс підтвердив, що «український ринок є одним з найперспективніших в Європі і має величезний потенціал для розвитку. Саме тому Nestlé здійснює стратегічні інвестиції як у розвиток виробничих потужностей в Україні, так і у створення у Львові „інтелектуального” центру на основі передових бізнес-технологій і багаторічного досвіду компанії у сфері управління організаційними і фінансовими процесами».

«Ми чудово розуміємо, що органи влади та бізнес мають бути партнерами, тому представники бізнесу, у тому числі і закордонного, можуть бути впевнені, що ми завжди будемо сприяти їм у нашому регіоні», - підкреслив під час зустрічі Михайло Цимбалюк.

Львів, за словами Андрія Садового, «має великий кадровий потенціал. Прийняття рішення про розміщення у Львові «Об'єднаного бізнес-сервіс-центру Nestlé в Європі» свідчить про високу оцінку якості міської інфраструктури та інвестиційного клімату і сприятиме не лише покращенню ситуації із працевлаштуванням у Львові, а й підвищенню репутації міста як ділового центру. Такий крок є гарним прикладом і для інших компаній для інвестування у розвиток регіону».