Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS" під знаком для товарів і послуг «Нестле», що містять на фронтальній стороні упаковки позначення "Подарок внутри гоночная машинка ".

Перейти до списку прес-релізівЛис 9, 2011

  1. Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки, яких зображено позначення "Подарок внутри гоночная машинка " (надалі – продукція), містять всередині вказаних упаковок одну з чотирьох машинок. В одній упаковці міститься одна машинка.
  2. Машинка має 4 види дизайну. Кількість іграшок кожного з 4-ох видів дизайну однакова і їх вкладення усередину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.
  3. Пропозиція діє на території України .
  4. Строк дії пропозиції – з 10 листопада 2011 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.
  5. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується продукція, у тому числі за псування або ушкодження упаковок продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.
  6. Факт придбання продукції означає, що особи, які придбали продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній пропозиції.