У Луцьку розпочалась чергова хвиля проекту «Дитяча легка атлетика»

Перейти до списку прес-релізівГру 4, 2014

У Луцьку за підтримки Nestlé в Україні розпочалися освітні семінари для викладачів фізичної культури за програмою «Дитяча легка атлетика IAAF» Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій.

Викладачі з дев’яноста шкіл Луцька та області подали заявки на участь у семінарах з легкоатлетичного виховання школярів. Семінари розділені на теоретичну та практичну частини. В межах теоретичної частини сертифікований тренер Міжнародної федерації Ліана Копилова навчатиме вчителів сучасній вдосконаленій системі фізичного виховання дітей, новим варіаціям рухових завдань, а також надасть методичні поради щодо побудови та наповнення занять фізичної культури. Різні форми занять допомагають педагогові побудувати свою роботу різноманітно та залучати до занять легкою атлетикою велику кількість учнів. На завершення курсу вчителі складуть екзамен з викладання дитячої легкої атлетики за участі школярів Луцької гімназії № 18.

Директор з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові Геннадій Радченко: «Подібні семінари вже відбулися у Львові. Зараз ми організували аналогічне навчання для вчителів Волинської області. Нам дуже приємно бачити, що викладачі активно підтримали нашу ініціативу спонукати учнів до фізичної активності, а, отже, і до здорового способу життя. Семінари з легкої атлетики – це лише початок. У наступному році ми плануємо видати відео-посібник, щоб долучити до проекту більшу кількість шкіл.»

Проект «Дитяча легка атлетика IAAF» було започатковано ще у 2005 році. За цей час він охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу. У 2012 році у рамках ініціативи створення спільних цінностей Nestlé уклала партнерство з розвитку проекту «Дитяча легка атлетика ІAAF» Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій. Підтримка програми «Дитяча легка атлетика ІAAF» доповнює глобальну програму Nestlé «Здорові діти». Ця програма має за мету покращити харчування, здоров’я та самопочуття дітей шкільного віку за допомогою ліпшого харчування та більшої фізичної активності.