Sort by
Sort by

Головний герой програми "Абетка Харчування" завітав на відкритий урок в одну з київських шкіл

abetka-school-feed
Back to Press releases

26 травня з нагоди закінчення навчального року команда програми "Абетка Харчування", яка є частиною глобальної програми "Nestlé здорові діти" завітала до Школи №212, що знаходиться в Деснянському районі міста Києва, та разом з педагогічним колективом освітнього закладу перетворила відкритий урок про користь літніх овочів та фруктів на справжнє свято.

Тема здорового способу життя та збалансованого раціону - непроста для дитячої свідомості, особливо якщо йдеться про учнів початкової школи. Як вчителі, так і батьки на певному етапі виховання постійно зустрічаються з проблемою відмови від споживання корисних продуктів та нерозуміння їх значення. Говорити з дітьми про подібні речі потрібно лише зрозумілою їм мовою – мовою гри та розваг. Саме тому на відкритий урок до двадцяти третьокласників завітав житель країни Здорового харчування - Питайлик.

Робот у костюмі одного з головних героїв унікальних відео-уроків платформи "Абетка Харчування" постав перед дітьми та разом з вчителем провів захоплюючий урок "Літні супергерої". Діти перенеслися у світ здоров'я, енергійності та гарного настрою. Разом із казковим гостем вони вирішували цікаві інтерактивні завдання, грали з живими фруктами, вчилися ділитися один з одним, сміялися, все більше розуміючи, що корисно та смачно - це синоніми.

abetka-school-feed-2

В нагоді стали й інші матеріали, розроблені експертами платформи, зокрема інтерактивна дошка з тарілкою здорового харчування та "фруктовий" Твістер, які школа отримала в рамках спільної ініціативи програми "Абетка Харчування" та бренд-партнера Nesquik - на початку весни 2023 року 50 шкіл отримали набори, які мають допомогти зробити перебування дітей в шкільних укриттях не тільки більш комфортним, але й пізнавальним. За допомогою тарілки школярі розібралася скільки та якими порціями потрібно вживати овочі та фрукти, а "фруктовий" Твістер допоміг провести розминку та ще раз посміхнутися.

Після уроку класний керівник, Ірина Михайлівна поділилася відгуком: "Дуже приємно було познайомитися з командою та побачити злагоджену роботу. Результатом є подача корисної інформації для дітей в цікавій ігровій формі. Будемо раді долучатися частіше до ініціатив програми. Бажаю, щоб програма розвивалася і впроваджувалася активно в Україні на користь підростаючому поколінню."

Наприкінці уроку кожна дитина отримала особистий квиток до країни Здорового харчування, щоб не втратити зв'язок з новими друзями Питайликом та Смачнюлею. З допомогою батьків діти зможуть продовжити свою захопливу подорож вже вдома.

Доступ до матеріалів програми для вчителів, батьків та опікунів є безкоштовним за умови реєстрації на сайті програми "Абетка Харчування": https://abetka-healthykids.com.ua/


Інформаційна довідка

Українська програма "Абетка Харчування" входить до глобальної програми "Nestlé Здорові Діти" (Nestlé Healthy Kids), яка впроваджена у 84 країнах світу. Така програма є прикладом реалізації стратегії Nestlé зі Створення спільних цінностей. За роки інсування української програми її учасниками стали понад 1 600 шкіл по всій країні та 1,3 млн школярів молодших класів. Навчальна програма отримала схвалення фахівців МОН України та  має гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України".

Головною метою програми є навчити дітей принципам здорового збалансованого харчування і сформувати звичку дотримуватися їх у повсякденному житті.

Як відповідь на виклики останніх років команда розробила навчальну онлайн платформу www.abetka-healthykids.com.ua, що містить всі необхідні матеріали для учнів, батьків, опукінів і вчителів. Відео-уроки, тестування, презентації, посібники, методички - усі матеріали адаптовані для онлайн та офлайн навчання. Щоб користуватися розробками платформи необхідно лише пройти реєстрацію. Команда проєкту розробляє нові формати подій, адаптовуючи їх до реалій сьогодення та продовжує проводити зустрічі, кулінарні майстер-класи, інтерактивні живі уроки із залученням новітніх цифрових технологій, конкурси та розіграші корисних призів, підтримує дитячі табори та фонди, передаючи навчальні матеріали і для їхнії підопічних. Слідкувати за оновленнями та можливостями програми можна на сторінках в Instagram та Facebook.

Детальніше про "Абетку Харчування": www.abetka-healthykids.com.ua.