Sort by
Sort by

Nestlé в Україні розширила імпорт продуктів з ЄС

Компанія Nestlé в Україні доповнила асортимент власного портфелю імпортованими з країн Європейського Союзу кулінарними продуктами та дитячим харчуванням. Компанія вирішила це зробити задля забезпечення українців необхідними продуктами харчування та підтримки продовольчої безпеки в країні.
Back to Press releases

Серед категорій додаткового імпорту - дитяче харчування, продукти швидкого приготування та спеції. Продукція категорії кулінарних продуктів завозиться з Польщі і Словаччини та представлена брендами Maggi та Winiary: добре відомими для споживачів вермішеллю, супами та пюре швидкого приготування, а також сумішшю спецій для приготування. Дитяче харчування представлене кашами Nestlé, що завозяться з Польщі. Ці кулінарні продукти та дитяче харчування імпортуються на територію України для продажу в торгових мережах.

Задля забезпечення продовольчої безпеки в країні та здійснення оперативного та максимального наповнення магазинів продуктами харчування компанія імпортує товари без зазначення на кожній одиниці продукції відповідного маркування українською мовою. Такий механізм імпорту компанія реалізує у відповідності до Постанови Кабінету міністрів України за №234 від 09.03.2022 р. «Про заходи, щодо забезпечення і умовах воєнного стану безперебійного постачання імпортованих харчових продуктів і кормів».
При цьому партії зазначених продуктів супроводжуються інформацією про харчовий продукт, викладеною державною мовою. Таку інформацію про харчовий продукт українською мовою споживачі можуть знайти в точці продажу та на сайті компанії www.nestle.ua.

В той же час, компанія з першого дня війни надає гуманітарну допомогу необхідними продуктами харчування та напоями для українців та їхніх домашніх улюбленців. Компанія вже пожертвувала майже 2800 тонн продукції для підтримки українців як всередині країни, так і в сусідніх державах де перебувають українські біженці. Nestlé в Україні передала вже 1700 тонн продуктів харчування для підтримки всіх регіонів України.


Ми будемо продовжувати це робити до кінця війни. Завдяки самовідданості нашої команди в Україні ми відновили роботу там, де для неї є безпечні умови. Це допоможе підтримувати наявність нашої продукції на полицях супермаркетів і магазинів та забезпечити українців необхідними продуктами харчування, адже мета Nestlé - розкривати цінність продуктів харчування та покращувати якість життя сучасного та майбутніх поколінь.

Інформаційна довідка

Nestlé

Одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 187 країнах. 300 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé – покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Науково-дослідна мережа Nestlé є найбільшою у харчовій промисловості з 23 науково-дослідними центрами та 3900 вченими, що працюють у всьому світі.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», а з 2018 року володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». Наприкінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна». У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більш ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлено такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин. А також Nestlé Professional є підрозділом, який пропонує зручні та сучасні комплексні рішення для індустрії харчування поза межами дому.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-офісу компанії Nestlé:

Оксана Баляснікова

[email protected]

+38 (098) 485 1111