Sort by
Sort by

Nestlé розпочала будівництво фабрики на Волині

Компанія Nestlé розпочала будівництво нового виробничого майданчика в Україні, про інвестиції в який оголосили в грудні 2022 року. Всього у новий проєкт у Смолигові Волинської області буде інвестовано 40 млн швейцарських франків. Цей крок спрямований на розширення виробництва вермішелі в Україні.
factory
Back to Press releases

Для урочистого старту будівництва до Смолигова приїхав виконавчий віцепрезидент та СЕО Nestlé в Зоні Європи Марко Сеттембрі. Разом з генеральним директором Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі Алессандро Дзанеллі він підписав сертифікат, що засвідчує початок будівництва.

"Ми продовжуємо свої довгострокові інвестиції в Україну, яка завжди була важливою країною для Nestlé. Тут працюють багато фермерських господарств, які постачають дуже якісну сировину. В поєднанні з центральним положенням України це створює величезні можливості. Важливою є й унікальна експертиза наших працівників в Україні, необхідна для створення продукту найвищої якості", - сказав Марко Сеттембрі, виконавчий віцепрезидент та СЕО Nestlé в Зоні Європи.

Нову фабрику в с. Смолигів Торчинської територіальної громади буде зведено поруч з дистрибуційним центром Nestlé, який працює тут вже понад 10 років. Виробництво продукції планується розпочати у першому кварталі 2024 року. Разом з фабрикою у Торчині, виробнича мережа на Волині стане європейським регіональним хабом компанії для категорії кулінарних продуктів. У хабі буде працевлаштовано 1500 людей на виробництві, яке забезпечуватиме постачання продукції на ринок України та на інші європейські ринки.

factory


"Вже через кілька місяців після оголошення інвестицій у нове виробництво ми зробили значні кроки та досягли значного прогресу у будівництві та проєктуванні виробничих ліній. Нові потужності будуть оснащені найсучаснішими технологіями виробництва та дозволять задовольнити високий внутрішній попит на продукти харчування, зокрема на вермішель швидкого приготування та приправи. Цим проєктом ми створюємо нові робочі місця для українців - вкрай важливі в умовах війни. З самого початку на новому виробництві вже працюватиме близько 300 людей, що забезпечить подальший розвиток місцевої громади. Україна залишиться єдиним європейським центром виробництва вермішелі швидкого приготування для Nestlé, і виробничий хаб на Волині безумовно відіграватиме величезну роль для експорту до європейських країн цього сегменту, що швидко зростає", - говорить Алессандро Дзанеллі, генеральний директор Nestlé в Україні та Південно-Східній Європі.

Nestlé є першою мультинаціональною компанією, що оголосила про нові інвестиції та здійснює практичні кроки вже зараз, щоб забезпечити майбутній розвиток України. Таким чином Nestlé продовжує розвиватися в Україні, підтримує зростання української економіки та створює нові робочі місця.


Інформаційна довідка

Nestlé - одна з найбільших компаній світу у сфері виробництва продуктів харчування та напоїв, яка представлена у 186 країнах. 270 тисяч співробітників працюють для досягнення спільної мети Nestlé - покращувати якість життя й сприяти здоровому майбутньому. Nestlé пропонує широкий асортимент продуктів і послуг для родин та домашніх тварин. Компанія має понад 2000 торгових марок: від всесвітньо відомих брендів, таких як Purina, Nescafe, або KitKat, до лідерів локальних ринків. Результати компанії зумовлені веденням стратегії раціонального харчування та здорового способу життя.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні в 1994 році з відкриття представництва. Відтоді компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч" ", а з 2018 володіє 100% акцій підприємства. У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ "Нестле Україна". У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства "Волиньхолдінг" (ТМ "Торчин"). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ "Техноком", виробника продуктів швидкого приготування під ТМ "Мівіна". У 2012 році у Львові було створено Nestlé Business Service (NBS Europe), що є одним із п'яти сервісних центрів Nestlé у світі та надає послуги з підтримки підрозділів компанії Nestlé у більше ніж 40 країнах світу.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин.