Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

«Альянс заради молоді»: підсумки трьох років в Україні

Back to Press releases
Wed, 11/30/2016 - 04:10
У листопаді Nestlé в Україні провела брифінг «Альянсу заради молоді», на якому обговорювались результати співпраці у європейському проекті з працевлаштування молоді. На брифінгу також були присутні Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, Директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн, голова правління центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна, партнери і постачальники Nestlé в Україні - ПАТ «Укрпластик», спеціалізоване трейд-маркетингове агентство «Імпакто», ТОВ «Персонал-консалтинг», ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» та інші.


Директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн звернувся до учасників брифінгу:

«Велика честь бачити вас частиною ініціативи з працевлаштування молоді. Вже 150 років метою Nestlé є покращувати якість життя та робити внесок у здорове майбутнє. У межах нашої діяльності ми створюємо спільні цінності, а Ініціатива з працевлаштування молоді є однією з таких цінностей. Ми прагнемо створити для молоді у суспільстві рівні можливості, адже молоді люди – це наше майбутнє, ми маємо дати їм це майбутнє. Працювати разом для створення більшої кількості можливостей для стажування та навчання молодих людей, допомагаючи їм отримати свій перший професійний досвід, є нашим обов’язком. Все, що ми робимо, ми робимо у довгостроковій перспективі і впевнені, що бізнес-товариство, яке об’єдналось в «Альянс заради молоді», може допомогти молодим людям у досягненні бажаних мрій».

Багато молодих людей під впливом вибору батьків або оточення приймають рішення, де здобувати вищу освіту, але по закінченню не працюють за фахом або стають на біржу праці. Дуже часто це відбувається тому, що молода людина при виборі навчання не знала і не розуміла, яким чином розвиватиметься.


Бізнес відіграє важливу роль у розвитку кваліфікованої робочої сили та вирішенні питання безробіття, збільшуючи шанси молодих людей знайти свою першу роботу та допомагаючи у створенні можливостей для стажування, отримання профорієнтаційних навичок та знань, надаючи можливості вибору професії.


Заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема: «В пріоритетах молоді - реалізовувати себе саме в Україні. В Україні існує «Альянс заради молоді», ініціатива Nestlé, яка розрахована на роки вперед та навколо якої створюються об’єднання організацій, бізнес-партнерів, університетів та підприємств. Разом вони реалізують цілі та завдання, які стоять перед «Альянсом». Цілі дуже правильні та зрозумілі, важливі для українського суспільства і ще більш важливіші для української молоді».


Сьогодні працевлаштування молоді – це справжній виклик не лише для суспільства, а і для економіки. Щоб подолати європейську кризу безробіття в листопаді 2013 року Nestlé започаткувала ініціативу «Nestlé потрібна молодь». По всій Європі було створено близько 12 тисячі ініціатив для молодих людей, включно з 10 700 робочих місць та 5 800 професійних навчальних програм. Крім того, з 2014 року проведено більше ніж 2 800 заходів по підготовці до роботи.


В Україні у рамках програми «Альянс заради молоді» Nestlé працевлаштувала 1 890 молодих людей віком до 30 років та надала можливість набути професійні навички 633 практикантам та стажерам у головному офісі та на підприємствах компанії. Щороку студенти та випускники ВУЗів мають можливість отримати досвід роботи на підприємствах та в офісах компанії під час літніх канікул або без відриву від навчання. Окрім того, випускникам компанія пропонує пройти річну програму стажування, яка підвищить рівень кваліфікації та підготує майбутніх працівників до самостійної роботи

Article Type