Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

«Альянс заради молоді»: підсумки першого року в Україні

Back to Press releases
Tue, 06/02/2015 - 02:00

Nestlé в Україні та її партнери провели прес-конференцію щодо ініціативи «Альянс заради молоді» в Україні.

Партнери Nestlé обговорили результати співпраці у проекті з працевлаштування молоді. Також відбувся брифінг, на якому журналісти дізналися про підсумки спільної роботи компаній-партнерів «Альянсу заради молоді» в Україні. На прес-конференції виступили керівники Nestlé в Україні, представники кафедри маркетингу Київського економічного університету ім. В. Гетьмана та компаній постачальників: ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ», ТзОВ фірма «Астарта-Київ», ТзОВ «ОВОСТАР», фермерське господарство «Інтегровані агросистеми», ПАТ «Укрпластик», ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Полікам Хай Тек», ТОВ «ІСТ-Захід-Логістик», ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат», спеціалізоване трейд-маркетингове агентство «Impacto», консалтингова компанія «BRIK consulting».

Під час прямої трансляції з швейцарської штаб-квартири віце-президент Nestlé S.A. Луїс Кантарелл зазначив, що за рік роботи в «Aльянсі заради молоді» більше 60% бізнес-партнерів значно покращили практику найму на роботу молоді. Впродовж минулого року учасники «Aльянсу заради молоді» підготували навчальні програми та надали робочі місця 50 тисячам молодим європейцям.

В Україні у рамках програми «Альянсу» Nestlé вже працевлаштувала 606 молодих людей віком до 30 років та надала можливість набути професійні навички 154 практикантам та стажерам у головному офісі та на підприємствах компанії. Компанія спільно з трейд-маркетинговим агентством «Impacto» та Київським національним економічним університетом ім. В. Гетьмана започаткувала освітній проект, мета якого – доповнити теоретичні знання студентів практичними навичками, запропонувавши власні інтегровані бізнес-лекції та бізнес-практики. Також впродовж року у вищих навчальних закладах та технікумах було організовано 64 заходи із професійного навчання, до програм яких входили рекомендації по заповненню резюме, ярмарки вакансій, підготовка до інтерв’ю та інші способи підтримки молодих випускників.

Директор Nestlé в Україні Ансгар Борнеманн: «Постачальники Nestlé в Україні активно підтримали ініціативу «Альянс заради молоді». Із самого початку ми не відступили ані на крок від її реалізації. Я впевнений, що у межах співробітництва ми можемо досягти великих змін. Наш обов’язок – працювати разом, щоб створювати більше можливостей для стажування та навчання молодих людей, надаючи їм можливість отримати свій перший професійний досвід. На даний момент в Україні складна економічна ситуація, що призводить до безробіття, особливо серед молодих людей. Бізнес-товариство, яке об’єдналось в «Альянс заради молоді», може допомогти їм досягнути бажаних мрій. Ми сподіваємося, що все більше і більше компаній в Україні приєднуватимуться до нас заради створення кращого майбутнього».

Про Ініціативу з працевлаштування молоді
Європейська ініціатива Nestlé з працевлаштування молоді була запроваджена наприкінці 2013 року. Метою цієї програми, єдиної у своєму роді, є допомога молодим людям віком до 30 років по всій Європі у працевлаштуванні та професійній підготовці.
Ініціатива Nestlé розгортається у чотирьох напрямках. Впродовж трьох років з моменту заснування компанія планує працевлаштувати десять тисяч молодих людей на підприємствах Nestlé у Європі. Зокрема, в Україні буде працевлаштовано 915 молодих людей. Компанія започаткувала програму «Готовність до роботи», в рамках якої проводить заходи профорієнтації у школах і коледжах по всій Європі. Програма пропонує молодим людям допомогу щодо проходження інтерв'ю при працевлаштуванні, дає поради стосовно того, як поліпшити своє резюме і вийти на ринок праці. Nestlé створила «Альянс заради молоді» з основними постачальниками по всій Європі для об’єднання зусиль щодо створення робочих місць для молоді.

Article Type