Sort results by
Sort results by

«Абетка харчування» у Харкові: освітня програма для школярів про навички раціонального харчування

Back to Press releases

Правильне харчування дитини є запорукою здорового життя. В рамках освітньої програми «Абетка харчування» 6 квітня у Харківській загальноосвітній школі №22 для учнів 4 класу відбувся відкритий урок, на якому школярів навчали, як раціонально харчуватися та бути здоровими. Проект організований за ініціативи Nestlé в Україні.

Під час уроку діти в ігровій формі познайомилися з тим, яка їжа є корисною, проаналізували і переглянули свої харчові звички на користь більш здорових, а також визначили роль фізичної активності для здорового розвитку. Навчальні матеріали «Абетки харчування», які використовуються для занять, надаються у друкованому та електронному вигляді. А для позакласної роботи можна використовувати офіційний сайт програми www.abetka-healthykids.com.ua.

«Тема здоров’я надзвичайно важлива і складна, особливо якщо це стосується дітей. Відомо, що хвороби органів травлення сьогодні посідають друге місце серед захворювань, які виникають у школярів молодшого віку. Тому дуже важливо нам, дорослим, вчителям, розказувати дітям, що турбуватися про своє здоров’я необхідно змалечку. Саме тому ми і створили «Абетку харчування», – коментує Юрій Демкович, директор з управління персоналом, комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé в Україні. – Ми віримо, що завдяки ігровій формі занять, дітям по-справжньому цікаво, і вчителі можуть не тільки простою мовою донести до них важливу інформацію, але й серйозно зацікавити цією темою, що позитивно позначиться на їхньому майбутньому».

Освітній курс «Абетка харчування» створений в рамках глобального проекту «Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) для просування здорового способу життя серед дітей як складової навчально-виховного процесу. Програма створена на базі багаторічного досвіду і розробок Nestlé щодо раціонального харчування та за підтримки провідних фахівців із гастроентерології, дієтології Національної медичної академії післядипломної освіти. Вона включена до варіативної навчальної програми для початкових класів з 2009 року та викладається в рамках курсу «Основи здоров'я».

Про «Абетку харчування»

«Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) має на меті просування раціонального харчування та фізичного розвитку серед дітей шкільного віку. Це глобальна програма, що є прикладом реалізації стратегії Nestlé Створення спільних цінностей.

Розроблена за ініціативою Nestlé в Україні навчальна програма для учнів 1-4 класів «Абетка харчування» стала частиною курсу «Основи здоров'я». Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів у повсякденному житті.

Програма користується популярністю серед українських вчителів і методистів. На їхні чисельні прохання працює сайт www.abetka-healthykids.com.ua, що містить у вільному доступі всі необхідні матеріали і посібники для учнів і вчителів. Завдяки інтерактивним компонентам сайт також є точкою обміну досвідом серед вчителів.

Nestlé прагне, щоб «Абетка харчування» знайшла місце у кожному домі майбутнього знавця правильного харчування. Компанія відкрила канал «Абетка харчування» на YouTube з онлайн-уроками, а також створила захоплюючі ігри, пограти у які можна на сайті програми. Вони сподобаються школярам будь-якого віку. Детально про «Абетку харчування»: www.abetka-healthykids.com.ua.