“Світоч” виступає спонсором Фестивалю шоколаду до святкування

Перейти до списку прес-релізівЖов 2, 2011

З 27 вересня по 18 жовтня 2011 року в мережі ТЦ АШАН в Україні, до якої входять магазини у Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Львові та Макіївці, проходить Фестиваль шоколаду, організований за сприяння легендарного українського виробника — Львівської кондитерської фабрики ”Світоч”.

У рамках Фестивалю в усіх ТЦ АШАН працює зона розваг, де всі охочі мають можливість продегустувати знайомі з дитинства солодощі “Світоч” та взяти участь у різноманітних “шоколадних” розвагах.

Для тих, хто з дитинства мріяв побувати на місці шоколадного майстра, діє зона “Hand made шоколад”, де з традиційного топленого шоколаду “Світоч” можна створити власну “солодку композицію”. Крім того, в арт-зоні вперше в Україні працює унікальний аналог установки для малювання Деміана Херста, за допомогою якої відвідувачі зможуть відчути себе художниками і створити неперевершені картини з шоколадних фарб. До того ж на фестивалі працюють майстри шоколадного body art зі “Світоча”, які для кожного створють унікальне “тату” з шоколаду.

На додаток до запропонованих розваг, кожен покупець продукції Nestle та ТМ “Світоч” зможе взяти участь у розіграші популярних кавових машин NESCAFÉ Dolce Gusto та пройти майстер-клас з приготування кави від майстрів NESCAFÉ.