У Львові за сприяння кондитерської фабрики «Світоч» пройшов третій щорічний фестиваль «Світ ляльок»

Перейти до списку прес-релізівЖов 2, 2011

З 22 вересня до 2 жовтня в Палаці мистецтв у Львові втретє пройшов фестиваль ляльок, за партнерства кондитерської фабрика «Світоч». Тема ІІІ фестивалю ляльки – “Lady & Teddy” («Леді з Ведмедиком Тедді»).

Фестиваль ляльок вперше відбувся 2009 року й одразу ж був визнаний найкращим фестивалем року у Львові. Саме тут виготовлено найбільшу етноляльку (заввишки 3 м), яку згодом внесли до Книги рекордів України.

Відвідувачі фестивалю мали нагоду побачити та купити авторські ляльки з різних куточків України, а також з Росії, Молдови, США, Польщі, Туреччини, Німеччини, Нідерландів. Загалом на фестивалі виставлялися роботи понад п’ятдесятьох лялькарів.

Солодкий партнер фестивалю — Львівська кондитерська фабрика «Світоч» подбала про приємні подарунки та веселі розваги для всіх учасників свята, яке вже стало гарною традицією для львів’ян та гостей міста.

Радченко Геннадій, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні і Молдові: «Кондитерська фабрика «Світоч», яка понад століття є невід’ємною складовою унікальної культури Львова, виступила солодким спонсором фестивалю «Ляльковий світ». Для нас це велика приємність, адже наша торгова марка має чимало спільного з фестивалем лялькарів, який третій рік поспіль дарує радість дітям та дорослим. Крім того, фестиваль є ще однією нагодою представити українську культуру та мистецтво у світі, оскільки чимало з виставлених на фестивалі ляльок є унікальними витворами сучасного мистецтва».

На фестивалі вперше були представлені порцелянові ляльки. Серед інших, лялькарка з Києва Олена Коростельова презентувала порцелянові рухомі ляльки; Неллі Федчун, майстриня з США родом зі Львова запропонувала інтерпретації історичного костюму в образі ляльки.