Nestle Україна у стратегічному партнерстві з ТОВ “МЛС”

Перейти до списку прес-релізівСіч 27, 2008

Сьогодні Nestlé Україна оголошує стратегічне партнерство з ТОВ “МЛС” з питань продажу підприємства з виробництва печива у с. Старий Яричів (Львівська область, Україна), новий власник якої продовжить виробництво продукції для компанії Nestle.

“Цей крок дозволить нам зосередити роботу над виробництвом на консолідованій модернізації львівської кондитерської фабрики, що випускає шоколад та іншу кондитерську продукцію” сказав Бруно Лє Сіклє, Генеральний директор Nestle Україна.

За цією угодою ТОВ “МЛС” продовжить випуск простого та шоколадного печива, солодких та солоних крекерів, брендової продукції компанії Nestle та Світоч, щонайменше протягом 2-х років.

Це рішення відповідає стратегії аутсорсингу нестратегічних виробництв, яку Nestle здійснює в усьому світі. Сторони також домовилися не розкривати фінансову інформацію щодо цієї угоди.

При виборі стратегічного партнера для Nestle головним питанням залишається гарантія збереження робочих місць працівникам фабрики. Новий власник ТОВ “МЛС” дає гарантію збереження нинішніх умов роботи та соціальних гарантій для працівників фабрики та планує розширити господарську діяльність у найближчому майбутньому шляхом введення нових технологічних ліній.

За планом передача фабрики має бути оформлена до травня 2008 р.

Довідка:

Фабрика виробництва печива у м. Старий Яричів (Львівська область, Україна) була заснована у 1985 р. З 1998 вона приєдналася до компанії Nestle S.A. після придбання нею контрольного пакету акцій АТ “Світоч”. Фабрика випускає мучну продукцію (печиво та крекери). У 2007 році фабрика випустила 8500 тон продукції.

Компанія Nestle розпочала господарську діяльність в Україні в 1994 р., коли відкрила тут представництво. Компанія здійснює активну рекламну підтримку таких всесвітньовідомих брендів, як NESCAFÉ, NESQUIK, MAGGI, NUTS, KITKAT, LION, AERO, FRISKIES тощо. Компанія Nestle S.A володіє контрольним пакетом акцій львівської кондитерської фабрики з 1998 р. ТОВ «Нестле Україна» було засновано в Києві у травні 2003 р. До кінця 2003 р. компанія придбала 100% акцій ВАТ «Волиньхолдинг», фабрики маргаринів, масложирової та харчової продукції, яка випускала продукцію під торговою маркою «Торчин Продукт».

Nestlé – є найбільшим виробником продуктів харчування у світі. Сьогодні Nestle належить 481 фабрика у 87 країнах світу. Компанія щороку приймає на роботу 265 000 працівників. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого та спецхарчування, заморожених продуктів, морзива, сухих сніданків, мінеральної та питної води, продуктів для домашніх тварин тощо.

За подальшою інформацією прохання звертатися до:
Геннадія Радченка ,
директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні і Молдові
Тел. (044) 490 80 59, (044) 496 10 31
Ел. пошта: Gennadiy.Radchenko@ua.nestle.com