«Хрум» знову в продажу!

Перейти до списку прес-релізівВер 26, 2010

У вересні 2010 року на ринку України знову з’явились вафлі в шоколаді «Хрум». Улюблений продукт багатьох споживачів від львівської кондитерської фабрики «Світоч» надійшов у продаж в сучасній металізованій упаковці стильного преміального дизайну.

«Хрум» належить до сегмента вафель в шоколаді та категорії імпульсних шоколадних виробів. Даний продукт націлений як на молодіжну аудиторію, так і на більш дорослих покупців. Ніжна хрустка вафля, вкрита справжнім білим або молочним шоколадом, прийдеться особливо до смаку жінкам. Адже «Хрум» – це справжній продукт-задоволення, який прекрасно підійде для легкого перекусу.

Що стосується упаковки, тепер вона стала металізованою. Завдяки цьому свіжість та смакові якості продукту краще зберігаються протягом всього терміну споживання. А новий стильний дизайн упаковки підкреслює преміальність вафель «Хрум», неодмінно привертаючи увагу покупців. Приємною новиною стане доступна ціна оновленого «Хруму».

Сьогодні асортимент вафель представлений двома найпопулярнішими серед споживачів смаками: «Хрум лісовий горіх» в молочному шоколаді та «Хрум кокос» у білому шоколаді.

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні і Молдові: «Споживачі будуть раді новій зустрічі з вафлями «Хрум». Вони були надзвичайно популярні десять років тому – і навіть сьогодні рівень знань споживачів щодо цього продукту є досить високим. «Хрум» від «Світоч» завжди був і залишається продуктом найвищої якості. Ці вафлі були визнані споживачами найсмачнішими вафлями в шоколаді на українському ринку. Зі свого боку ми раді, що змогли відновити на львівській фабриці виробництво «Хрум» – улюблених вафель в шоколаді українських споживачів».