«Світоч» - генеральний партнер святкування Дня Незалежності у Львові

Перейти до списку прес-релізівСер 22, 2011

Кондитерська фабрика «Світоч» виступила генеральним партнером святкування 20-річниці Незалежності України у Львові.

Один з найстаровинніших львівських брендів «Світоч» запрошує львів’ян та гостей міста на святкування 20-ї річниці Незалежності України. Львівська кондитерська фабрика підтримала усі святкові події, заплановані у місті протягом 20-24 серпня.

Зокрема, «Світоч» виступив генеральним партнером IV міжнародного фестивалю фольклору «Етновир», що розпочався 20 серпня. Окрім традиційної програми та фінального гала-концерту, цього року за підтримки ТМ «Світоч» в рамках фестивалю «Етновир» буде проведено Міжнародний чемпіонат з «живих шахів», що відбудеться 24 серпня у ТРК KingCrossLeopolis о 15:00.

Головним подарунком від ТМ «Світоч» до Дня народження України стане святковий концерт, який розпочнеться 24 серпня о 16:00 на площі Ринок. Виступатимуть молоді львівські виконавці, що встигли завоювати серця усієї України, - співачка Оксана Муха, вокальна колективи Орфей та Піккардійська терція. Концерт продовжить спеціальна святкова програма, що її підготували рок-гурт «Скрябін» разом з оркестром Національного театру ім. М. Заньковецької під керівництвом Богдана Мочурада.

Дейдра О’Донох’ю, директор кондитерського бізнесу Nestlé в Україні: «Ми розуміємо, якого значення для кожного львів'янина має День Незалежності України. Львів завжди був і залишається одним з найпотужніших культурних центрів України, місцем осмислення національної ідентичності, на якому поєднання сучасного з минулим народжують нові форми спілкування, самовираження та самопізнання. Ми щиро тішимося з того, що нам випала честь підтримати святкові заходи до Дня Незалежності у Львові, які зайвий раз підкреслили те багате розмаїття культур та традицій, що вирізняє місто на карті країни та додає до палітри незалежної України той неповторний львівський колорит».

Львівська кондитерська фабрика «Світоч» вітає львів’ян міста з 20-ю річницею Незалежності України.