Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Війна з відходами

n

Фабрики з виробництва харчів для домашніх тварин знижують відходи звалищ до нуля

Виробництво будь-чого може бути брудною справою. Незалежно від того, готуєте ви швидку вечерю на одного чи місяцями ремонтуєте весь будинок — скоріше за все, в процесі утвориться чимало сміття.

Давайте поміркуємо про речі у трохи іншому масштабі — наприклад, візьмемо виробництво харчів для домашніх тварин. Уявіть, що виготовляєте достатньо котячої та собачої їжі, а також наповнювачів для туалетів, для задоволення потреб мільйонів домашніх тварин щороку.

Потім спробуйте зробити це, не відправляючи відходи на смітник, і ви почнете розуміти величину досягнення нульових відходів сміття на заводах Purina.

Робота з відходами

Важко — не означає неможливо. Найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування Nestlé прийняла на себе зобов'язання позбавитись відходів до 2020 року.

Сім з двадцяти заводів Purina в Північній Америці вже досягли поставленої мети. Усі відходи з цих об'єктів з великою обачністю спрямовується в місця, що спеціалізуються на відновленні екологічної та економічної цінності.

Це може означати повторне використання, переробку або спалення для отримання енергії: для кожного матеріалу визначається свій спосіб утилізації, в усякому разі кращий за сміттєзвалище. Purina навіть знайшла спосіб допомогти кішкам знизити свій вплив на екологію, збираючи паперові відходи та перетворюючи їх на паперовий наповнювач Yesterday's News® (“Вчорашні новини”).

Фото: Джеймс Джуліан (James Julian) — один з людей з команди дослідників нових способів переробки матеріалів

Сталість довкілля

Скорочення відходів є важливою частиною плану Purina звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

Компанія також працює над використанням більшої кількості поновлюваних джерел енергії та збереження води. Використання води на заводах Nestlé Purina в Північній Америці з 2007 року зменшилось на 28%.

"Ми прагнемо до безперервного вдосконалення у напрямку сталості довкілля. Це стосується кожного кроку нашого ланцюжка вартості та створення кращого світу для домашніх тварин та людей, які їх люблять", — говорить Джон Беар (John Bear), віце-президент з виробництва північноамериканського відділення Nestlé Purina.

Три кроки до успіху

Purina працює над скороченням звалищ відходів у трьох основних напрямках.

По-перше, компанія працює зі своїми робітниками, щоб заохотити всіх до участі. По-друге, вона розглядає свої процеси, щоб знайти шляхи мінімізації утворення відходів всередині самої системи. По-третє, Purina працює з компаніями, які можуть компостувати, переробляти, повторно використовувати або відновлювати енергію зі сміття.

З 2014 року компанія скоротила обсяг відходів на звалища в Північній Америці більш ніж на 34%.

1/3
На ⅓ менше відходів на звалище з 2014 року

Використовуючи той самий триступеневий підхід, материнська компанія Nestlé USA вже вилучила відходи, що викидаються, з обороту всіх своїх 23 харчових фабрик. Об'єкти, які виробляють все — від кондитерських виробів та молочних продуктів до заморожених страв, морозива та напоїв, — не викидають на звалища нічого.

Всі об'єкти Purina знаходяться на шляху до досягнення однієї мети. Це якнайкраще свідчить про безперервне зобов'язання компанії Nestlé щодо розробки бізнесу, що дбає про сталість довкілля.

Article Type