Відкриті інновації! Працює Henri@Nestlé

Сер 8, 2016

Відкрита інноваційна платформа Henri@Nestlé розпочинає роботу. Нова глобальна платформа Nestlé націлена на підвищення якості та швидкості інноваційних рішень, які відповідають соціальним та бізнес-завданням, і відкрита для стартапів у всьому світі. 

Henri@Nestlé дозволяє підприємцям працювати у якості партнерів пліч-о-пліч з відданою командою Nestlé, втілювати проекти, важливі як для компанії, так і для мільйонів людей, які купують її продукцію. 

Піт Блекшоу, віце-президент департаменту цифрових та соціальних медіа Nestlé S.A.: «Henri@Nestlé стане флагманською програмою глобального співробітництва компанії і служитиме каталізатором для досягнення швидкості, прозорості та дебюрократизації».

Херардо Маццео, директор з Глобальних інновацій Nestlé: «З винахідливістю та новаторським духом стартапів Henri@Nestlé може допомогти у вирішенні деяких з найбільших у світі проблем у сфері раціонального харчування та здорового способу життя, створюючи фінансові можливості для формування великого впливу».

Команда Henri@Nestlé опублікувала чотири нові проекти на платформі для стартапів з можливістю переглянути та запропонувати своє рішення. Кожний проект буде у відкритому доступі протягом 45 днів. Після дати закриття команда розгляне подані матеріали впродовж 30 днів та підготує остаточний список із п'ятьох стартапів для показу презентації.

Відкрита інноваційна платформа розширює поточну роботу Nestlé стартапами та ґрунтується на кампанії Silicon Valley Innovation Outpost, яка розпочалась у 2013 році.