Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

На борту з Solar Impulse


Представники з Центру досліджень Nestlé побували сьогодні на борту літака Solar Impulse, який використовує виключно сонячну енергію. Літак відправлявся з Гонолулу (Гаваї), в останній політ у своїй навколосвітній подорожі. 

Наші дослідники покращили спеціалізоване меню для пілотів Solar Impulse Бертранда Піккарда та Андре Боршберга. Оскільки вони намагаються облетіти всю земну кулю, меню має підходити для випробувань, через які вони проходять, і забезпечувати оптимальне поживне харчування. 

Ця місія – безпрецедентний тест на витривалість для обох пілотів, які мають залишатись здоровими та ситими, долаючи великий стрес, низький рівень кисню та екстремальні температури.

Наша команда в дослідницькому центрі Nestlé в Лозанні працює з командою проекту Solar Impulse більше п’яти років. Дослідники постійно вдосконалюють вибір запакованих основних страв та перекусів, які витримують великі перепади температур і залишаються свіжими без консервантів. 

Пілот Бертранд Піккард, який є ініціатором та керівником проекту Solar Impulse, зазначив: «Наша взаємодія з командою дослідницького центру Nestlé надає впевненості, що ми матимемо енергію для виконання поставлених цілей, незважаючи на те, що працюємо на межі можливостей».

Article Type