Nestlé анонсує премію «Створення спільних цінностей»

Лют 2, 2015

Nestlé надасть 520 тисяч доларів за найкращий проект у сфері здорового харчування, збереження водних ресурсів та розвитку сільського господарства.

Кожні два роки Nestlé нагороджує проекти приватних, громадських та неприбуткових організацій, спрямованих на вирішення проблем у сфері здорового харчування, збереження водних ресурсів та розвитку сільського господарства.

На премію може претендувати будь-яка компанія або організація з будь-якої країни світу, що розробила та втілює проекти в галузях сільського господарства, водних ресурсів, здорового харчування, які відображають сутність програми «Створення спільних цінностей». Для того, щоб компанія була успішною у довгостроковій перспективі та мала економічну та соціальну цінність для своїх акціонерів, необхідно створювати цінності для суспільства в цілому.

Радою премії розглядатимуться проекти та програми, які вже пройшли пілотні випробування у невеликих масштабах і продемонстрували високу ефективність та позитивний вплив на соціальний стан та навколишнє середовище та потребують підтримки, щоб стати комерційно життєздатним. Переможці отримають фінансові та технічні ресурси на розширення своїх ініціатив.

Прийом проектів для участі у конкурсі вже відкрито, він триватиме до 28 лютого 2015 року. Заявки розглядатимуться з березня по вересень 2015 року. Переможців буде оголошено у 2016 році.

Більше подробиць за посиланням: http://www.nestle.com/csv/what-is-csv/nestleprize.