Nestlé очолила рейтинг роботодавців України в сфері FMСG

fmcg

 

За результатами щорічного дослідження компанії EY «Найкращий роботодавець-2016», Nestlé в Україні, компанія в сфері виробництва продуктів харчування, посіла перше місце серед роботодавців FMCG-сектору (виробництво і розповсюдження товарів широкого споживання). Також компанія увійшла в ТОП-5 кращих роботодавців країни.

Опитування проводилось серед двох різних категорій респондентів: кандидатів з досвідом роботи (професіоналів) та студентів. У дослідженні взяли участь понад 1000 фахівців та близько 1500 студентів з різних регіонів України.

Основні критерії вибору роботодавців та їх пріоритетність для різних категорій респондентів дещо відрізнялися. Так, професіонали частіше згадували заробітну плату та імідж компанії на ринку, а також особистий і професійний ріст, кар'єрний ріст і корпоративну культуру. Для студентів насамперед важливі кар'єрне зростання, особистий і професійний ріст, а також імідж компанії на ринку, заробітна плата і міжнародний досвід.

Nestlé в Україні надає відмінні можливості для обох категорій. Для підтримки молодих фахівців компанія розвиває ініціативу «Альянс заради молоді». Програма, зокрема, включає літні практики та стажування для студентів та молодих спеціалістів, читання лекцій в вузах, проведення профорієнтаційних тренінгів і консультування з питань працевлаштування, а також участь в ярмарках вакансій. За три роки існування проекту в Україні в Nestlé отримали роботу 1 890 осіб у віці до 30 років і понад 633 студентів пройшли літню практику.

Юрій Демкович, директор з управління персоналом, комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé в Україні: «До структури Nestlé в Україні входять три виробничі фабрики, мережа торгових представництв, складські комплекси, а також бізнес сервіс центр у Львові, що надає послуги більше 30 підприємствам компанії у світі. У нас працює близько п'яти тисяч співробітників у виробничих (кондитерський, кулінарний, продуктів швидкого приготування), офісних, логістичних, торгових, лабораторно-дослідницьких та інших напрямках. Перелік професій є одним з найширших серед українських компаній. Працівники Nestlé мають можливість розвиватися як по вертикалі - кар'єрний ріст у традиційному розумінні, так і переходити на нові для себе позиції по горизонталі - змінювати професію в межах однієї компанії. При цьому персонал територіально перебуває практично на всій території України, а також існує практика залучення українців для роботи в Nestlé в інших країнах».

Олена Бойченко, директор практики People Advisory Services компанії EY в Україні: «Питання управління брендом роботодавця все частіше постає на порядку денному провідних компаній в Україні. Так, відповідно до «Загальногалузевого огляду заробітних плат і компенсацій – 2016», що проводить компанія EY, 35% компаній вважають це завдання одним зі своїх HR пріоритетів на 2017 рік. Дослідження «Найкращий роботодавець» проводиться компанією EY в Україні з 2005 року та покликане допомогти компаніям розробити плани дій щодо залучення найкращих кандидатів».

Компанія високо цінує фахівців, що володіють сумлінністю, компетентністю, ініціативністю, готовністю до змін, умінням брати на себе відповідальність і постійним самовдосконаленням. Комфортні умови праці та широкі можливості для професійної реалізації роблять Nestlé в Україні однією з найбільш затребуваних і привабливих компаній на ринку праці.