Nestlé у Швейцарії святкує 150 років якості здоров’я, якості життя

 


У 2016 році Nestlé святкує 150-у річницю! Наша компанія була заснована у місті Веве у Швейцарії завдяки винаходу Генрі Нестле – «Молочному борошну» (Farine lactée), яке врятувала життя дитині. 

Спеціально до річниці, у березні в продаж у всіх поштових відділеннях швейцарської пошти поступила ювілейна марка на честь Генрі Нестле. На ній зображено його портрет та підпис на фоні першої фабрики Nestlé в місті Веве. 

У травні Nestlé опублікує нову історичну книгу під назвою «Nestlé – ведуча компанія в галузі правильного харчування та здорового способу життя» на англійській, французькій та німецькій мовах. До книжки увійдуть історичні матеріали з архівів Nestlé, які охоплюють останні півтора століття, з акцентом на останні десять років. 

У червні в місті Веве відкриється новий центр. Він запрошує відвідувачів побачити світ Nestlé. Центр відомий як Nest (у пер. з англ. – «гніздо»), він надаватиме можливість помандрувати крізь минуле, теперішнє та майбутнє компанії. Nest розташований на місці справжньої фабрики Nestlé у місті та буде надихати і розважати усіх відвідувачів щороку. 

Також у червні відбудеться повторне відкриття музею Аліментаріум, присвячене продуктам та харчуванню. Фонд Nestlé вперше відкрив цей музей 30 років тому. В ньому відвідувачам запропонують інтерактивну мандрівку світом їжі, кинуть виклик розумовим здібностям та протестують усі органи чуття. Мандрівка продовжиться онлайн на сайті Аліментаріуму – www.alimentarium.org. Для тих, хто захоче поглибити свої знання щодо світу їжі, на сайті буде доступне навчання. 

Люди також матимуть змогу побачити колекцію витворів мистецтва Nestlé на новій виставці в музеї Женіш у місті Веве, яка так само відкривається у червні. В ній зібрані роботи головних митців ХХ століття, включаючи Аліг’єрі Боетті, Христо, Сола Левітта, Аннет Мессаже та Пабло Пікассо. При цьому достатньо місця присвячено швейцарському мистецтву – від Фердінанда Ходлера до Фішлі та Вайса через Жана Тінгуелі та Жан-Люка Манца. 

Так само як і Генрі Нестле дехто з тих, чиїми іменами названі улюблені бренди Nestlé, були швейцарцями. Наприклад, Cailler, Thomy та Maggi. Сьогодні Швейцарія заміняє для Nestlé домівку. Тут же знаходяться наша міжнародна штаб-квартира, головні дослідницькі центри та центри розробки. Дванадцять фабрик експортують швейцарські товари по всьому світу, а продукція, що виробляється на 449 підприємствах Nestle, включаючи Україну, має справжню швейцарську якість.  

Ми пишаємося тим, як компанія веде вперед у галузі правильного харчування та здорового способу життя та з гордістю святкуємо 150-й день народження. Це чудова нагода для компанії подякувати людям, які купують наші товари, за їх довіру та відданість протягом багатьох років. А також подякувати нашим співробітникам, чия важка праця та відповідальність привели нас до успіху.