Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

«Світоч» запрошує на День міста Львова

Святкування від «Світоча» відбудуться на Дні Львова з 10 по 12 травня.

«Резиденція» найсолодшого львівського бренду цього року розташується на площі біля Університету ім. Івана Франка. Тут відбуватиметься дитячий фестиваль - «Кідс Фест». Малеча і дорослі зможуть спробувати свої сили у виготовленні значків, конкурсі малюнків на асфальті, грі в гігантський твістер та залишити привітання та побажання улюбленому місту на «Дошці побажань». Також солодкий бренд підготував рідному місту подарунок – дитячий майданчик, який гості фестивалю за допомогою яскравих фарб та пензлів перетворять на незвичайний творчий об'єкт. Окрасою фестивалю стане танцювальний флеш-моб, в якому візьмуть участь 100 дітей з танцювальних колективів.

Ще одним сюрпризом від «Світоч» стануть польоти на повітряній кулі! Бажаючих побачити місто з висоти пташиного польоту також запрошують на площу біля Університету.

Під час свята вулицями міста також пройде традиційний парад за участі дитячих колективів, лицарів в обладунках, оркестрів, молодіжних та спортивних організацій Львова. І, звичайно, ніхто не залишиться без солодощів від «Світоч». Під час свята їх можна буде придбати усюди в місті!

Article Type