Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé представила свій дослідницький центр Nest2 червня 2016 року, Веве - сьогодні Nestlé представила свій дослідницький центр Nest (з англійської «гніздо»), зі святкуванням, організованим в Швейцарії на честь 150-ї річниці. На відкритті були присутні президент швейцарської конфедерації Йоханн Шнайдер-Амман, керівник ради директорів Nestlé Петер Брабек та директор Nestlé S.A. Пол Бюльке в оточенні більш ніж 250 швейцарських політиків, економістів та представників культури. 

Нове видатне місце швейцарського культурного життя розташоване в історичному районі міста Веве там, де Генрі Нестле розробив «молочне борошно» ('farine lactée') та заснував свій перший завод. Тут відвідувачі зможуть познайомитися з Nestlé та її минулим, а також у веселій інтерактивній формі дослідити поточні харчові проблеми та відчути пристрасне бачення харчування. Будівля Nest почалася три роки тому і зібрала експертів з історії, архітектури та дизайну під керівництвом Катріни Соре. Для відвідувачів Nest відкриється 15 червня. 

Подія триватиме на набережній Веве з церемонією перевідкриття музею їжі Алліментаріум, заснованим Nestlé. Оновлений музей стане світовим центром досконалого харчування. Повністю оновлений, він продовжує вести уперед, сприяючи новим моделям навчання за допомогою цифрових технологій. Алліментаріум також пропонує нові заходи для родин, присвячені професійним шеф-кухарям. Для громадськості він відкриється 4 липня. 

День закінчиться в музеї Дженіш, який підготував виставку, що презентує мистецьку колекцію Nestlé на честь святкування 150 років. Мистецька колекція Nestlé створена під керівництвом швейцарського архітектора Жана Тшумі, дизайнера головного управління Nestlé в місті Веве, відкритого в 1960 році. Вона стала одним із найбільших культурних скарбів цього регіону. Гості відкриють для себе підбірку сотень робіт серед 300 екземплярів, які складають колекцію. На цьому заході мистецький фонд Nestlé, який вже 25 років підтримує молодих швейцарських дизайнерів, урочисто відкриє інсталяцію L'Atelier Oï, La Neuveville в саду музею. Велике відкриття виставки відбудеться опівдні та вітатиме гостей з третього червня до другого жовтня. 

Петер Брабек, голова ради директорів зазначив: «Nest повністю відображає наше бачення компанії:, прозора компанія, що приймає відповідальність та зберігає лідерство в створенні цінностей як для акціонерів так і для людей в країнах де ми працюємо.» 

Пол Бюльке, голова Nestlé S.A.: «Nest став домівкою на місці першої фабрики Nestlé. Це місце також присвячене культурі, знанням та задоволенню. Тут ми розділяємо нашу пристрасть до поживного харчування та цінностей з усім світом.» 

Йоханн Шнайдер-Амманн, президент швейцарської конфедерації: «Швейцарія горда приймати таку компанію як Nestlé. Динамічну та амбіційну, але в той же час укорінену в нашу країну.»
Article Type