Голова Львівської ОДА відвідав «Світоч»

svitoch

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка сьогодні, 29 березня, відвідав кондитерську фабрику «Світоч». Візит був приурочений початку роботи нової лінії з виробництва вафель, яка стала найбільшою інвестицією фабрики за останні роки.

Голова ОДА поспілкувався з керівником Nestlé в Україні Ансгаром Борнеманном, працівниками фабрики та ЗМІ. Учасники візиту відвідали нову технологічну лінію на фабриці, яка повинна допомогти задовольнити традиційно високий попит на львівські вафлі «Світоч Артек».

Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні: «Бренд «Світоч», який Nestlé придбала у 1998 році, став одним з найбільших та найкращих інвестицій. Високий професіоналізм, знання та відданість наших працівників у поєднанні з найсучаснішим технологічним обладнанням є формулою успішного майбутнього нашої компанії».

Нове обладнання спроектували та виготовили спеціально на замовлення Nestlé в Україні. У цій «розумній лінії» передбачено максимальну автоматизацію та спостереження за технологічними процесами: синхронізовано роботу і зворотній зв’язок між тістомісильною машиною та піччю, впроваджено контроль якості вафельного листа та нанесення начинки. Також мінімізовано ризики, зокрема впроваджено програму «нульового доступу» до небезпечних частин, передбачено надійну протипожежну систему.

Нагадаємо, у 2000 році на підприємстві було встановлено потужну лінію з виробництва вафель, що замінила обладнання, котре працювало ще з 60-х рр. ХХ століття. А п’ять років тому, у 2012 році, запрацювала ще одна лінія.

Олег Синютка, голова Львівської ОДА: «Українці є найпрацьовитішими людьми, професіоналами своєї справи, що впливає на успіх не лише Nestlé в Україні та бренду «Світоч», а й сприяє процвітанню держави. «Світоч» виготовляє смачну продукцію та надає можливість співробітникам пишатися компанією, в якій вони працюють, та землею, на якій ми всі живемо».

За високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток економіки Львівської області, губернатор нагородив почесною грамотою облдержадміністрації Ансгара Борнеманна, директора Nestlé в Україні.