Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Tue, 04/29/2014 - 14:00

«Світоч» - генеральний спонсор Днів Львова

«Світоч» став генеральним спонсором Днів Львова, що триватимуть з першого по четверте травня

Солодкий бренд готує для львів’ян та гостей міста безліч заходів та сюрпризів. Серед запланованих подій традиційна святкова хода, у якій візьмуть участь дитячі колективи, фольклорні та спортивні організації; історичні реконструкції, а також виступи духових оркестрів та танцювальних колективів.

Як і минулого року маленькі львів’яни отримають спеціальний подарунок - дитяче свято на площі біля університету. До програми цьогорічної події будуть залучені колективи Центру дитячої творчості для дітей та юнацтва «Погуляка», а також відбудуться мистецькі вистави кращих шкіл Львова. Крім того, в рамках відзначення Дня міста особливим святом стане День матері на Левандівці, де можна буде відвідати виставку діючих моделей поїздів або завітати на ярмарок ремесел. Поціновувачі образотворчих мистецтв матимуть змогу відвідати виставку художніх плакатів та мандрівну паркову виставку “Люди епохи Шевченка”.

На завершення, також за підтримки львівського бренду «Світоч», на площі Ринок відбудеться концерт проекту “Open Life” – “Відкриваючи життя” – у супроводі симфонічного оркестру Національного театру ім. М. Заньковецької співатимуть незрячі виконавці.

Більше про святкові події читайте у повідомленнях на сторінці https://www.facebook.com/nestle.ua, а також слідкуйте за оновленнями у Twitter.

Article Type