Sort by
Sort by

Поновлена позиція Nestlé щодо війни Росії проти України

Поновлена позиція Nestlé

Офіційна позиція компанії

З 24 лютого, від початку повномасштабного вторгнення, триває жорстока війна Росії проти України, яка не має і не може мати жодних виправдань.

Nestlé мінімізує діяльність у Росії, до базових продуктів харчування, таких як, дитяче та спеціальне медичне харчування. Така діяльність не спрямована на отримання прибутку. Це підтримання принципу забезпечення права на харчування.

Ми призупиняємо розвиток та присутність відомих брендів Nestlé, серед яких, KitKat і Nesquik. Ми вже зупинили імпорт і експорт некритичних продуктів з та у Росію, припинили рекламу та призупинили всі капітальні інвестиції в країні. Звичайно, ми повністю дотримуємося всіх міжнародних санкцій щодо Росії.

Ми не плануємо отримувати жодного прибутку в цій країні і відповідно не платитимемо податків з нього в майбутньому в Росії, будь який прибуток буде спрямований на гуманітарну допомогу.

Це додатковий крок до сотень тон продуктів, які ми безкоштовно надаємо та значної фінансової підтримки, яку ми вже виділили для людей в Україні та біженців в сусідніх країнах. І ми будемо продовжувати. Ми разом з українським народом та 5800 наших працівників.