Sort by
Sort by

NESCAFE Idea-X

Українці – одна з найталановитіших націй у світі. Наші винахідники, вчені, інженери, математики, митці зробили величезний внесок у розвиток світової науки, техніки та мистецтва.

Nestlé, прагнучи створювати цінності для своїх споживачів в усіх країнах, де вона працює, поставила собі за мету допомогти ініціативним українцям втілити у життя свої сміливі ідеї.

Про проект

Проект Idea-X від NESCAFÉ 3в1, який вперше було проведено 2009 року, – це конкурс, у якому за найкращу ідею в одній з трьох категорій – творчій, бізнес та соціальній – автор отримує фінансування на її реалізацію. Idea-X – це платформа для людей, які люблять створювати та підтримувати цікаві та корисні ідеї та ділитися ними.

За час існування проекту на конкурс було подано більше трьох тисяч ідей. На сьогодні деякі з них вже встигли стати реальністю. Idea-X стала помічником у відкритті дитячого садочку із прогресивною методикою виховання, допомогла у зйомках фільму та мультфільму, разом із переможцями відкрила лазерний парк та рок-студію. Це далеко не всі проекти, яким конкурс допоміг перебратися з паперу у реальне життя.

Щороку аудиторія та географія проекту, кількість та якість поданих ідей зростає. Разом із географією розширюється і тематика проектів. В останні два роки впевнено збільшується кількість ідей, пов'язаних із сільським господарством і виробництвом здорових продуктів харчування.

Значення для суспільства

На базі платформи можна втілити в життя будь-яку неймовірну ідею: надрукувати книжку або випустити унікальний продукт, створити музичний гурт або цікаву бізнес модель, допомогти тваринам або зробити свій внесок в екологічний розвиток країни, або відкрити власне оригінальне кафе. Участь в NESCAFE Idea-X – це чудовий шанс повірити у себе та зробити світ навколо трішечки кращим.

Крім того, у соціальних мережах Facebook та Vkontakte у спільнотах NESCAFÉ 3в1 Ukraine постійно з’являються практичні поради для молодих стартаперів.

Детально за посиланням https://www.ideax-nescafe.com.ua/