Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Приправи

Приправа «10 Овочів®» Торчин®  

Приправа «10 Овочів®» надасть задоволення від приготування їжі завдяки різноманіттю смаку та аромату. Ретельно відібрані овочі – соковитий перець, морква, селера, ароматний часник та багата на вітаміни зелень – ось основні інгредієнти приправи «10 Овочів®» Торчин®». Спеціальний спосіб сушки дозволяє зберегти смак та аромат свіжих овочів. З приправою «10 Овочів®» Ви вражатимете свою родину смачними, апетитними та ароматними стравами щодня. Три різних формати – 70г, 190г, 280г – дозволять експериментувати з приправою настільки часто, наскільки Ви самі цього забажаєте.

     
 «10 Овочів», 70г  «10 Овочів», 190г
 «10 Овочів», 280г


Куряча приправа

Якщо Ви хочете зробити свою страву ароматною, неймовірно смачною та зі смаком курочки, додайте трішки приправи «Куряча» Торчин ® . Відбірні натуральні овочі, ароматні спеції та зелень зроблять вашу страву унікальною. Ми пропонуємо Вам приправу «Куряча» у двох форматах – 90г та 180г.


   
 Приправа «Куряча», 90г  Приправа «Куряча», 180г


Приправа «Весняна зелень» Торчин®

Приправа «Весняна зелень» Торчин® - це професійне поєднання відібраної та дбайливо висушеної запашної зелені: кропу, петрушки, зеленої цибульки та ароматних спецій в одній упаковці. Насолоджуйся смаком весняної зелені впродовж всього року. 

«Духмяна суміш спецій» Торчин®

Це пікантна суміш прянощів та спецій середнього помолу, завдяки чому спеції розкриваються на різних етапах приготування страви, даруючи усю гаму насиченого аромату. «Суміш спецій» була розроблена спеціально для різних страв, а зручний формат (25г) легко використовувати у будь-яких ситуаціях.

   Духмяна суміш спецій для м’яса- гриль – суміш червоної паприки та декількох видів запашного перцю, що входять до складу Торчин «Духмяна для М’яса гриль», надає пікантного смаку стравам та пробуджує апетит. Добре смакує з різними видами стейків, відбивними та шашликом.
   Духмяна суміш спецій для м’яса – суміш пряних трав і мускатного горіху надає вишуканий аромат м’ясним стравам та дарує задоволення від готування з Торчин «Духмяна для м’яса». Добре смакує з печенею, тушкованим м’ясом, відбивними та котлетами.
   Духмяна суміш спецій для курки – суміш запашної зелені та гірчиці, що входять до складу Торчин «Духмяна для курки», найкраще пасує до ніжного м’яса курки, а тонкі нотки часнику пробуджують апетит. Добре смакує з м’ясом курки, індички при запіканні, смаженні або тушкуванні.