«Альянс заради молоді» розгортає діяльність в Україні

Перейти до списку прес-релізівВер 18, 2014

Сьогодні відбулась прес-конференція Nestlé в Україні та її постачальників.

Конференція була присвячена заснуванню «Альянсу заради молоді» - європейської ініціативи для об’єднання зусиль щодо створення робочих місць для молодих людей віком до 30 років.

Прес-конференція розпочалася з прямої трансляції з Швейцарії виступу віце-президента Nestlé S.A., керівника Зони Європа Лорана Фрекса з приводу запровадження «Альянсу заради молоді». Пан Фрекс зазначив, що головною метою проекту та основною перевагою як для суспільства, так і для бізнесу є створення та надання робочих місць для молоді.

На прес-конференції були присутні керівники Nestlé в Україні, а також представники компаній постачальників, а саме: ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ», ТзОВ фірма «Астарта-Київ», ТзОВ «ОВОСТАР», Фермерське господарство «Інтегровані агросистеми», ПАТ «Укрпластик», ТОВ «Рабен Україна», ТОВ «Полікам Хай Тек», ТОВ «ІСТ-Захід-Логістик», ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат», ТОВ «Трипільський пакувальний комбінат», Група компаній «AGAMA Communications», Рекламно-комунікаційний холдинг «Publicis Groupe Ukraine», ТОВ «АСНІЛЬСЕН ЮКРЕЙН».

Під час зустрічі обговорювалися можливості співпраці партнерів Nestlé у проекті з працевлаштування молоді, а також відбувся брифінг для журналістів, на якому вони першими дізналися про деталі програми «Альянс заради молоді» в Україні.

Яна Міхайлова, генеральний директор Nestlé в Україні: «Сьогодні Європа переживає кризу, зростання світової економіки сповільнюється, внаслідок чого немає можливостей для створення достатньої кількості робочих місць, щоб знизити неприпустимо високий рівень безробіття, особливо серед молодого покоління. Однак, ми з великою надією дивимося в майбутнє, очікуючи від нього не тільки нових досягнень в бізнесі, але й нової якості життя. Саме тому Nestlé в Україні намагається внести свій вклад у створення спільних цінностей для країни, особливо в такий нелегкий період. Ми активно беремо участь у проекті «Youth Employment Initiative», що дозволяє студентам старших курсів і випускникам ВНЗ пройти стажування і, можливо, працевлаштуватися в нашій компанії, адже гідна робота і перспективи зростання в рідній країні – це те, чого прагне кожен».

По завершенню конференції було підписано зобов'язання щодо участі у програмі.

Ірина Мірошник, Голова Правління ПАТ «УКРПЛАСТИК»: «Ініціатива Nestlé є важливим кроком з точки зору глобальності цілей і актуальності в сучасних умовах. Допомога у працевлаштуванні та профорієнтації молоді є обов’язком бізнесу і кожної особистості, яка досягла певних висот у своєму житті. Як свого часу нам допомагали вчителі та наставники на старті нашого життєвого шляху, так і ми маємо робити зараз».

Європейська ініціатива Nestlé з працевлаштування молоді була запроваджена наприкінці 2013 року. Метою цієї програми, єдиної у своєму роді, є допомога молодим людям віком до 30 років по всій Європі у працевлаштуванні та професійній підготовці.

Ініціатива Nestlé розгортається у чотирьох напрямках. Компанія планує працевлаштувати десять тисяч молодих людей протягом найближчих трьох років на підприємствах Nestlé у Європі. Зокрема, в Україні буде працевлаштовано 915 молодих людей. Компанія започаткувала програму «Готовність до роботи», в рамках якої проводить заходи профорієнтації у школах і коледжах по всій Європі. Програма пропонує молодим людям допомогу щодо проходження інтерв'ю при працевлаштуванні, дає поради стосовно того, як поліпшити своє резюме і вийти на ринок праці. Останнє, але не менш важливе: Nestlé створила «Альянс заради молоді» з основними постачальниками по всій Європі для об’єднання зусиль щодо створення робочих місць для молоді.