Sort results by
Sort results by

RESOURCE Optimum (Ресурс Оптимум)

 

 

RESOURCE Optimum (Ресурс Оптимум) – це повноцінне збалансоване харчування з приємним ванільним смаком, яке підходить для дітей старше 7 років і дорослих. Унікальною особливістю продукту є наявність у складі пробіотика Lactobacillus paracasei і пребіотичних харчових волокон, що поліпшують травлення і підвищують опірність організму до інфекцій.

 

 

  • ідеально підходить для профілактики і корекції недостатності харчування, при низькою масою тіла, частих захворюваннях, викликаних недостатністю харчування, а також до і після оперативних втручань.
  • корисний і здоровим людям при підвищених фізичних і розумових навантаженнях і при зниженому апетиті.
  • увійшли всі компоненти, необхідні для підтримки Ваших життєвих сил. Суміш грунтована на високоякісному сироватковому білку, багатим лейцином і цистеїном. Високий вміст амінокислоти лейцину (14 %) сприяє прискореному синтезу м'язових білків. Цистеїн прискорює відновлення глутатіону, центрального компонента системи антиоксидантного захисту печінки.
  • 27 вітамінів і мінералів покликані прискорити відновлення організму і активізувати реакції біосинтезу.

Омега-3 і омега-6 поліненасичені жирні кислоти в оптимальному співвідношенні забезпечують природний захист від серцево-судинних, неврологічних і онкологічних захворювань.

Ресурс Оптимум добре підійде особам з «чутливих» кишечником, оскільки він містить один із самих безпечних і ефективних пробіотичних штамів Lactobacillus paracasei. 100 мл готової суміші Ресурс Оптимум міститься понад 900 мільйонів колоній утворюючих одиниць (КУО) пробіотичних мікроорганізмів.

Завдяки низькій осмолярності і високому вмісту клітковини Ресурс Оптимум запобігає розвитку як діареї, так і запорів.

У клінічних дослідженнях показано, що харчування Ресурс Оптимумом стимулює імунітет і знижує ймовірність розвитку інфекційних захворювань.

Додайте Ресурс Оптимум в раціон харчування сьогодні і завтра Ви відчуєте бадьорість і приплив нових сил!

Показання до застосування:

  • Спеціалізована повноцінна збалансована дієта для профілактики і корекції недостатності харчування;
  • до і після оперативних втручань з низькою масою тіла,
  • підвищених фізичних і розумових навантаженнях,
  • частих захворюваннях, викликаних недостатністю харчування, при зниженому апетиті.

Склад:

Мальтодекстрин, высокоолеїнова соняшникова олія, сироваткові білки, сахароза, казеїнат кальцію, низькоерукова рапсова олія, фруктоолігосахариди (ФОС), інулін, ароматизатор: ідентичний натуральному ваніліну, емульгатор: лецитин соєвий, соняшникова олія, вітаміни і мінерали, культура пробіотиків L. Paracasei.

Осмолярність 275 мОсм/л, осмоляльність 330 мОсм/кг Маса нетто 400 грам.