Sort results by
Sort results by

Соуси на майонезній основі

ТОРЧИН започаткував категорію соусів в Україні

Соус Папрік – лідер за обсягом продажів на ринку Україні в категорії готових до вживання соусів. Унікальний продукт, немає аналогічної пропозиції у конкурентів. Поєднує в собі майонезну і томатну основи. Чудово підходить до різних м'ясних страв, гарнірів, страв з птиці.

Соус Тартар – ніжний соус на майонезній основі з шматочками маринованих огірків, цибулею і ароматними спеціями. Другий за обсягом продажів на ринку соус. Чудово підходить до страв з морепродуктів.

Соус Часниковий входить в трійку улюблених соусів майонезній основі. Має унікальну рецептуру. Соус з шматочками ароматного часнику, базиліком та орегано. Підходить до картоплі «Фрі», смаженої картоплі, до салатів зі свіжих помідорів. Надає стравам, неповторний, пікантно-часниковий смак.

Соус Грибний – насичений, багатий грибним смаком. Найкраще підходить до вареників, дерунів, до жареної та вареної картоплі.

Соус Французький – завдяки унікальному поєднанню цільних зернят гірчиці та червоного перцю соус має солодкувато-гострий та яскравий гірчичний смак, що додає пікантну «родзинку» до Ваших улюблених страв. Зерна гірчиці, куркума та коріандр забезпечують апетитний жовтогарячий колір. Ідеально підходить до страв із курки та салатів.