Sort results by
Sort results by

Кетчупи

Кетчуп ТОРЧИН – лідер в категорії кетчупів!

Кетчуп Торчин до шашлику - це спеціально підібрані спеції та приправи, а також основа з відібраних стиглих томатів, чудово доповнює шашлик, будь-то смажене або запечене м'ясо, надаючи йому більш насичений соковитий смак.

Відбірні стиглі томати та ніжні спеції - в Лагідному кетчупі Торчин. Ідеально підходить до картоплі, макаронів і, особливо, до смаженої курочки. Кетчуп з ніжним, збалансованим смаком, який делікатно доповнює будь-які страви і сподобається всім членам сім'ї, особливо дітям.

«Золотий» кетчуп від Торчин - це ще більше добірних томатів, які надають продукту насичений помідорний смак. З ним будь-яку страву буде апетитніше, ароматні, соковитіше і корисніше.

Стиглі томати в поєднанні з каєнським перцем, набором запашних спецій і приправ створюють гострий "обпалюючий" смак кетчупу Торчин «Чилі». Дуже гострий кетчуп, ідеально підходить до смаженого і запеченого м'яса і до шашликів. Особливо популярний серед чоловіків.

Кращий Кетчуп «З паприкою» на ринку Добірні стиглі томати, запашні спеції і шматочки солодкого болгарського перцю створюють яскравий і соковитий смак кетчупу Торчин. Найсмачніше приправляти рис з овочами і смажені гриби з картоплею.

Єдина якісна пропозиція на ринку в часниковому сегменті. Запашні спеції, ароматні шматочки часнику і стиглі томати створюють неповторний гостренький смак кетчупу Торчин «З часником», який чудово підходить до вареників з м'ясом або пельменів.