Sort results by
Sort results by

Основи для перших блюд

«Заправка для борщу буряково-томатна з тертим буряком» містить свіжий тертий буряк, томатну пасту, моркву, цибулю, традиційні спеції та зелень. Вона надає борщу насиченого темно-червоного, бурякового кольору та виразного овочевого смаку.

«Заправка для борщу томатна з болгарським перцем» містить соковитий солодкий перець, густу томатну пасту, моркву, цибулю, зелень. З нею борщ отримує апетитний томатний колір у поєднанні з ароматом та особливим ніжним смаком болгарського перцю. Ця Заправка ідеально підходить тим, хто віддає перевагу томатному борщу.

НОВИНКА «Заправка для Харчо» від «ТОРЧИН» на томатній основі виготовлена за ексклюзивною рецептурою із додаванням особливого набору спецій, необхідних для приготування супу харчо: запашної зелені, перцю чилі, часнику та шматочків овочів (цибулі, моркви та солодкого перцю).

«Заправка для розсольника з маринованими огірками» від «ТОРЧИН» – це продукт в першу чергу для тих, хто любить розсольник, але з будь-яких причин не готує його вдома або готує рідко. Вона вже містить всі важливі інгредієнти: мариновані огірки, моркву, цибулю, зелень та спеції.