Sort results by
Sort results by

Пюре та соки Gerber

Gerber®– бренд готового дитячого харчування №1 у світі!*

Дитяче харчування Gerber® ідеально для початку і продовження прикорму. Виробництво продуктів Gerber® - це багаторічний досвід та якість без компромісів: Gerber® дбайливо зберігає природній смак і аромат добірних овочів і фруктів.

Соки, овочеві та фруктові пюре Gerber® - це здоровий і корисний продукт, дбайливо виготовлений без консервантів, барвників, цукру, солі і штучних смакових добавок.

Перед тим, як фрукти і овочі увійдуть до складу дитячого харчування Gerber®, спеціалісти проводять їх ретельний відбір. Технологія приготування «Натурально і корисно» дозволяє скоротити час термічної обробки і зберегти максимум природної свіжості і поживності фруктів і овочів.

Приготування пюре і соків Gerber® відбувається в стерильних умовах.


 

Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування в перші шість місяців і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Компанія Нестле підтримує дану рекомендацію. Для прийняття рішення про терміни і спосіб введення прикорму в раціон дитини необхідна консультація спеціаліста.

*За даними Euromonitor International Limited; Packaged Food 2017 edition, згідно з визначенням  «готове до споживання дитяче харчування», за класифікацією парасолькового бренду, роздрібні продажі бренду Gerber в грошовому виразі за роздрібними цінами, враховуючи всі канали продажів, дані за повний календарний рік 2015, згідно з дослідженням, опублікованим в серпні 2016 року.

Дізнайся більше на www.nestlebaby.com.ua