Sort results by
Sort results by

NAN® OPTIPRO ® Гіпоалергенний 3

NAN® OPTIPRO ® Гіпоалергенний 3 дає саме те, що необхідно ніжному організму чутливого малюка – дитяче гіпоалергенне харчування і зміцнення імунітету після року. NAN® OPTIPRO ® Гіпоалергенний 3 - збалансована суміш, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців; вона доповнить раціон дитини необхідними поживними речовинами для її оптимального фізичного і розумового розвитку та зміцнення імунітету.

Завдяки комбінації захисних компонентів суміш NAN® OPTIPRO ® Гіпоалергенний 3 має захисну дію, сприяє активації і зміцненню імунітету дитини після року.

 

  • Гіпоалергенний білок OPTIPRO®HA – оптимізований гіпоалергенний білковий комплекс, що забезпечує гармонійний ріст дитини.
  • Живі біфідобактерії BL: допомагають зміцнити імунітет; підтримують здорову мікрофлору кишечнику.
  • Розумні ліпіди – суміш ненасичених жирних кислот DHA (омега-3) і ARA (омега-6): сприяє зміцненню імунітету; важлива для розвитку мозку і зору.
  • NAN® OPTIPRO ® Гіпоалергенний 3 легко засвоюється і забезпечує м'які регулярні випорожнення.

Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше після введення прикорму. Суха суміш NAN®  3 OPTIPRO ® Гіпоалергенний з 12 місяців не є замінником грудного молока.

Дізнайся більше на www.nestlebaby.com.ua