Sort results by
Sort results by

NAN 3,4 OPTIPRO®

Грудне вигодовування слід продовжувати якомога довше. Коли ж малюкові виповниться рік, як альтернативу коров’ячому молоку можна запропонувати молочну суміш NAN® OPTIPRO ® 3, а з 18 місяців – NAN® OPTIPRO ® 4. Склад молочних сумішей NAN® OPTIPRO ® 3, 4 спеціально розроблений з урахуванням потреб зростаючого організму дитини в період активного пізнання світу. Завдяки комбінації компонентів суміші NAN® OPTIPRO ® 3, 4 допомагають посилити імунний захист організму, забезпечити малюкові гармонійний розвиток і знизити ризик розвитку карієсу молочних зубів.

NAN® 3,4 OPTIPRO®- повністю збалансована суха молочна суміш, яка забезпечує твого малюка всіма нутрієнтами, необхідними для його гармонійного фізичного і розумового розвитку у період активного росту. В той же час, допомагає зміцнити імунітет малюка і сприяє створенню основи для здорового майбутнього.

OPTIPRO® - це оптимізований білковий комплекс. Завдяки йому дитина отримує рівно стільки білка, скільки потрібно для здорового росту і розвитку, знижуючи ризик перевантаження незрілих органів. Живі біфідобактерії BL допомагають зміцнити імунну систему Вашого малюка.

 

Розумні ліпіди - це особливий жировий комплекс, створений відповідно до рекомендацій провідних педіатричних асоціацій. Він багатий ненасиченими жирними кислотами, які відомі завдяки своєму позитивному довгострокового впливу на здоров'я дитини. Розумні ліпіди (DHA) відіграють важливу роль в становленні імунної системи малюка і сприяють розвитку мозку і зору.

Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Продовжуйте грудне вигодовування якомога довше після введення прикорму. Сухі суміші NAN® OPTIPRO® з 12 місяців та NAN® OPTIPRO® з 18 місяців не є замінниками грудного молока.

ВСЕ ПРО ХАРЧУВАННЯ ТА ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ НА САЙТІ: WWW.NESTLEBABY.COM.UA