Sort results by
Sort results by

Дитячі каші Nestle

Каші Nestle® спеціально розроблені для підтримки активного зростання та захисту твого малюка. Вони містять біфідобактерії BL і мікронутрієнти, що підтримують мікрофлору кишечнику і зміцнюють природні захисні сили організму.

Біфідобактерії  BL сприяють комфортному травленню

Біфідобактерії — це важливо!

У кишечнику дорослих та дітей живуть мільярди різних бактерій. Вони беруть участь у процесах травлення, захищають організм від шкідливих бактерій, що надходять з їжею або з навколишнього середовища. У період введення прикорму кількість корисних бактерій знижується, і це може вплинути на розвиток імунної системи, викликати алергічні реакції, порушити процеси травлення малюка.

Саме тому всі дитячі каші Nestlé містять біфідобактерії BL. Вони сприяють поліпшенню складу кишкової мікрофлори та комфортному травленню.

Особливий комплекс вітамінів і мінеральних речовин для зростання та розвитку

Залізо

Безпосередньо впливає на те, наскільки здоровим і міцним росте ваш малюк: воно входить до складу червоних клітин крові — еритроцитів — і допомагає повноцінно забезпечити киснем всі органи.

Вітамін В1

Необхідний для формування і правильного функціонування нервової системи, системи кровотворення та енергетичного обміну.

Йод

Необхідний для правильного розвитку нервової та імунної систем малюка, оскільки є найважливішим компонентом гормонів щитовидної залози.

Вітамін С

Покращує засвоєння заліза, відіграє важливу роль у формуванні імунітету, є одним з головних антиоксидантів.

Технологія дбайливого розщеплення для ніжної текстури

Каші легко перетравлюються та засвоюються. Це особливо важливо на початку введення прикорму.

Мають повітряну та однорідну текстуру без грудочок. Легко розводяться і не густішають після приготування. Усе це робить дитячі кашки Nestle® не тільки смачним, але й здоровим вибором для маленького животика!

 

Ідеальною їжею для грудної дитини є молоко матері. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування в перші шість місяців і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. Компанія Нестле підтримує дану рекомендацію. Для прийняття рішення про терміни і спосіб введення прикорму в раціон дитини необхідна консультація спеціаліста.

Дізнайся більше на www.nestlebaby.com.ua