Непорційні каші Быстров

Нові каші від Быстров® на сніданок!

Вівсяна каша – один з найпопулярніших традиційних сніданків не тільки серед англійців, а й серед українців. Це одночасно - поживна, корисна та дієтична страва. Такий сніданок заряджає енергією, надає почуття легкості та збагачує організм цілим комплексом корисних речовин.

Спеціально для сніданку, восени 2013 Быстров® запропонував дві новинки, що виробляються в Україні – Ніжні та Класичні вівсяні пластівці у 400-грамовій упаковці. Нові продукти вироблено зі 100% цільнозернового вівса та на відміну від порційних солодких вівсяних каш Быстров® з молоком та шматочками фруктів чи ягід, новинки містять тільки пластівці. Ніжні вівсяні пластівці не потрібно варити, достатньо просто залити їх окропом, гарячим молоком або бульйоном. Класичні пластівці – варяться всього 5 хвилин. Отож, приготування сніданку забере у вас мінімум часу!

Завдяки чому вівсяна каша настільки корисна? Завдяки цільним злакам та високому вмісту клітковини (або харчових волокон).

Цінність цільного зерна у тому, що в ньому збережені усі три шари (зерновий зародок, ядро та висівки), відповідно й усі корисні речовини. Цільні злаки є джерелом складних вуглеводів, білків, харчових волокон, мінеральних речовин та вітамінів групи В, а також А і Е. Дослідження показали, що регулярне споживання цільнозернових продуктів покращує роботу шлунково-кишкового тракту, стан шкіри, захищає організм від хвороб серця, судин та діабету, а також знижує ризик виникнення деяких видів раку.

Вівсяні пластівці багаті на клітковину (харчові волокна), тому швидко тамують голод, надають відчуття ситості, а також знижують рівень холестерину в крові. Саме тому вівсяна каша на сніданок допомагає контролювати вагу?! Адже ви нескоро захочете перекусити після поживного сніданку з Быстров®. Додаткова перевага клітковини – властивості абсорбенту, вона всмоктує зайві речовини та виводить їх з організму.

Як і всі продукти Nestle, вівсяні пластівці Быстров® відповідають найвищим світовим стандартам якості та забезпечують смачний і поживний сніданок.

Починай свій день з турботи про себе! Обирай вівсяну кашу Быстров® на сніданок!