Впевнений старт ініціативи Nestlé з працевлаштування молоді

Чер 3, 2014

З початку року більше 4 тис. молодих людей віком до 30 взяли участь у програмі «Nestlé needs YOUth» та відчули на собі її переваги, адже програма спеціально розроблена для вирішення проблеми працевлаштування молоді у Європі.

Майже 1,5 тис. знайшли постійну штатну роботу на повний робочий день. Ще 1,5 тисячі молодих людей пройшли навчання або були зараховані до тренінгових програм, також більше тисячі підписали із Nestlé тимчасові контракти.

Nestlé взяла на себе зобов’язання надати можливість працевлаштування в Європі більше ніж 20 тисячам молодих людей до 30 років, зміцнити їхні професійні навики та допомогти знайти роботу в компанії, в організаціях-партнерах або інших організаціях.

Відео за посиланням

Внесок компанії

«Перші результати нашої програми більш ніж обнадійливі», - говорить Лоран Фрекс, виконавчий віце-президент Nestlé і директор зони Європи.

«Зараз ми лише на початку. Я впевнений, що можливості, які ми пропонуємо, гарантуватимуть тисячам молодих людей у Європі шанс набути необхідних навичок».

Програма «Nestlé needs YOUth» була схвалена Європейською Комісією та національними урядами, партнерами та постачальниками Nestlé під час запуску минулого року.

Альянс для молоді (ALLiance for YOUth)

Наступного місяця Nestlé запустить другий етап програми: “ALLiance for YOUth (ALL for YOU)” (Альянс для молоді, «Все для Тебе»)

Цей етап націлений створити ще більше можливостей для вирішення проблеми працевлаштування молоді у Європі шляхом більшого залучення до програми партнерів та постачальників.

Подія, що запланована у Лісабоні у Португалії, залучить представників Комісії та інших політичних діячів, а також представників топ-менеджменту бізнес організацій з усієї Європи.