Щоб не набирати вагу – додайте перцю у життя!

Лют 26, 2016

Науково доведено, що перець чилі може запобігти збільшенню ваги, але він також відомий своїм вогняним смаком. Науковці Nestlé переконані, що кориця може стати більш прохолодною альтернативою.

Разом з колегами з Токійського університету вони спостерігають за тим, наскільки ефективно екстракт кориці та капсаїцин (екстракт перцю чилі) підвищують витрату енергії та окислення жирів у п’ятнадцяти здорових чоловіків.

Ожиріння – це результат дисбалансу між поглинанням та витратою енергії. Отже, краща витрата енергії (шляхом вправ або дієти) допомагає запобігти збільшенню ваги. Через окислення жирів організм перетворює жир на енергію.

Вчені виявили, що екстракт кориці значно підвищив витрату енергії у чоловіків. Разом з екстрактом перцю чилі ці обидві речовини також значно підвищують рівень окислення жирів.

Для того щоб капсаїцин давав ефект, його кількість має бути досить великою. Тим, хто брав участь в експерименті, така концентрація здалася занадто гострою. Однак вчені вірять, що екстракт кориці потенційно можна використовувати в продуктах, щоб запобігти збільшенню ваги.