Позитивний імпульс Nestlé

Лис 11, 2015

За 9 місяців 2015 року компанія показала вдалу динаміку продажів


Групові результати

За дев’ять місяців 2015 року органічне зростання продажів компанії становило 4,2 % (із них 2,0 % — реальне внутрішнє зростання, 2,2% — ціни). Загальний обсяг продажів склав 64,9 млрд швейцарських франків, що були закріплені в іноземній валюті (-6,7 %).

Компанія продовжила ріст у трьох географічних регіонах з органічним зростанням у 6,2 % в Північній і Південній Америці (AMS), 4,0 % — в Європі, на Близькому Сході, у Північній Африці (EMENA) і 1,1% — в Азії, Океанії і частині Африки, що південніше Сахари (АОА).

На думку СЕО Nestlé Пола Бюльке, «Обсяг продажів компанії збільшився, і це свідчить про широкий позитивний імпульс усієї нашої діяльності на багатьох ринках. В Європі успішно виконуються напрямки «Водозабезпечення» й «Здорова наука». У цілому органічне зростання виправдало наші очікування, і тому ми прогнозуємо його збільшення на рівні близько 4,5 % за весь рік із розвитком прибутків і ефективності капіталу».

Європейські успіхи

У Західній Європі триває ріст продажів продуктів Nescafé Dolce Gusto і PetCare. Зокрема, були отримані добрі результати у Великобританії та Франції. Заморожена піца й розчинна кава розвивалися рівноцінно в обох напрямках. Морозиво добре закріпилося на консервативних ринках. Зростання для PetCare було вдало розподілене на ключових європейських ринках разом з продукцією для котів — Felix і Gourmet.

У Центральній і Східній Європі відбулося значне зростання продажів, особливо в Україні та Росії, де лідирували такі продукти, як шоколад, розчинна кава й корми PetCare.

Усього в регіоні ЄБСПА (Європа, Близький Схід, Північна Африка) продажі склали: 12,0 млрд швейцарських франків, у т.ч. органічного зростання — 4,1 %, реального внутрішнього — 2,5 %. Позитивна динаміка у цій зоні відбулася за напрямками: продукти для собак PetCare, розчинна кава, Nescafé Dolce Gusto і морозиво.

Загальні підсумки за 9 місяців 2015 року в світі

  • Усього продажів — 64,9 млрд швейцарських франків.
  • Органічний ріст — 4,2 %, реальний внутрішній — 2,0 %.
  • Органічне зростання розвинених ринків – 2,2 %; ринків на стадії формування — 6,8 %.
  • Річний прогноз: органічне зростання — близько 4,5 %.