Програма Nestlé «Здорові діти» успішно розвивається

Жов 23, 2015

У жовтні програма Nestlé «Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids Programme) охопила 80 країн світу. Таким чином компанія виконала зобов’язання розширити програму з оздоровлення дітей з 73-х до 80 країн у 2015 році.


У 2013-му Nestlé оголосила низку зобов’язань перед світовим суспільством у галузях, що пов’язані з діяльністю компанії, — здорове харчування, водозабезпечення, розбудова сільського господарства, сталий розвиток тощо. Компанія прагне досягти успіху за даними напрямками до 2020 року або раніше й звітує про свої досягнення.

На сьогодні над програмою «Здорові діти» працюють близько 300 партнерів Nestlé з місцевої влади, університетів, наукових інститутів, дитячих асоціацій харчування. Завдяки загальним зусиллям програма об’єднала більше 7,5 мільйонів дітей по всьому світу.

Нагадаємо, що програма Nestlé «Здорові діти» стартувала в 2009 році для підвищення обізнаності про харчування й здоровий спосіб життя серед дітей шкільного віку. Таким чином компанія стимулює до свідомого вибору на користь здоров’я й розвитку в дорослому житті ще змалечку. В Україні дана програма відома як «Абетка харчування».

Новина на міжнародному сайті: http://www.nestle.com/media/news/nestle-nutrition-commitment-healthy-kids-programme-jordan