Nestlé заснувала програму захисту материнства для співробітників по всьому світі

Чер 30, 2015

Nestlé заснувала глобальну політику з охорони материнства для співробітників по всьому світі, яка буде однією з найпрогресивніших програм у секторі виробництва продуктів харчування.

Політика, що ґрунтується на Конвенції МОП про охорону материнства, встановлює мінімальні стандарти, які повинні бути реалізовані на робочих місцях Nestlé у світі до 2018 року.

Політика дає співробітникам мінімум 14 тижнів оплачуваної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, а також право продовжити цю відпустку до шести місяців. Ця політика буде впроваджена для всіх основних годувальників новонароджених, у тому числі працівників-чоловіків та прийомних батьків.

Ця політика також включає захист співробітників, гнучкий графік роботи та доступ до спеціальних кімнат для грудного вигодовування в робочий час в головних та інших офісах компанії, де працюють більш ніж 50 співробітників. Nestlé має більш ніж 190 кімнат для грудного вигодовування в приміщеннях компанії.

Пітер Вогт, заступник виконавчого віце-президента та головний менеджер з персоналу Nestlé SA, сказав: «Ця політика допоможе нам поліпшити рівень підтримки матерів та їхніх сімей, які працюють у нас по всьому світі і посилить нашу підтримку щодо грудного вигодовування протягом перших шести місяців життя дитини».