Зобов’язання щодо зменшення відходів

Чер 26, 2015

Під час «Форуму виробників споживчих товарів» Nestlé зобов'язалась вдвічі знизити рівень харчових відходів

Nestlé та інші учасники «Форуму виробників споживчих товарів» (Consumer Goods Forum (CGF)) оголосили своє рішення щодо зменшення харчових відходів під час виробництва до 2025 року порівняно з базовим рівнем 2016 року та підтримувати цілі ООН щодо цього питання.

Форум об'єднує виробників споживчих товарів і представників роздрібної торгівлі та надає їм можливість спільного пошуку практичних бізнес рішень з підвищення ефективності та досягнення позитивних змін. 400 представників роздрібної торгівлі та виробників оголосили «Постанову щодо харчових відходів» під час Всесвітнього саміту CGF у Нью-Йорку.

Відповідно до інформації CGF 30% вироблених харчових продуктів (1,3 млрд. тон) стають відходами щороку, а ці відходи виробляють 3,3 млрд. тон парникових газів на рік. Марнування води перевищує обсяг Женевського озера втричі. Марнування продуктів харчування у грошовому обсязі оцінюють у 690 млрд. швейцарських франків (750 млрд. доларів).

Окрім зобов’язання вдвічі скоротити харчові відходи під час виробництва, учасники CGF також зроблять свій внесок під час зустрічі ООН «Задачі сталого розвитку 2030» (2030 Sustainable Development Goals (SDGs), де підтримають тему харчових відходів. Очікується, що держави-члени приймуть положення SDG у вересні. Положення включатимуть зобов’язання зменшити удвічі харчові відходи на душу населення, скоротити втрати продовольства під час виробництва та поставок і максимізацію вартості решти відходів.

Виконавчий директор Nestlé Пол Бюльке, який також є співголовою «Форуму виробників споживчих товарів», зазначив: «Рішення щодо харчових відходів, яке ухвалила Рада директорів Форуму, демонструє нашу готовність вживати заходів у сфері, де колективні зусилля всіх учасників галузі дійсно можуть допомогти щось змінити».

Рішення, прийняте під час CGF, доповнить нещодавно оголошене власне зобов'язання Nestlé скоротити втрати продовольства та рівень відходів, яке було прийнято в рамках ширшого зобов’язання, в межах програми Створення спільних цінностей, поліпшити ефективність використання ресурсів на виробництві.

У Нью-Йорку під час Форуму також було анонсовано запуск додатку та діджитал-платформи, яка надаватиме реальні приклади того, чого досягли учасники Форуму втілюючи в життя свої рішення та зобов’язання, та пропонуватиме ідеї компаніям, які бажають зробити крок у цьому напрямку.