Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS"

Лис 6, 2014

Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS" під знаком для товарів і послуг ТОВ «Нестле Україна», що містять на фронтальній стороні упаковки позначення "Подарунок* Футбольна іграшка ".

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 375 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле» (надалі – продукція), на фронтальній стороні упаковки,яких зображено позначення "Подарунок* Футбольна іграшка", містять всередині вказаних упаковок збірні моделі футбольних іграшок ТМ Sponge Bob

  1. Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) та "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 375 гр.) мають збірні моделі футбольних іграшок в трьох дизайнах: «Спанчбоб і Сенді», «Спанчбоб і Сквідвард», «Спанчбоб і Патрік». Кількість іграшок кожного з 3-ох видів дизайну однакова і їх вкладення у середину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.
    • Готові сніданки "KOSMOSTARS"(упаковка вагою 325 гр.) мають збірні моделі футбольних іграшок в трьох дизайнах: «Спанчбоб і Сенді», «Спанчбоб і Сквідвард», «Спанчбоб і Патрік».
    • Пропозиція діє на території України, за наявності акційної продукції в місцях продажу.
  2. Строк дії пропозиції – з 6 листопада 2014 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.
  3. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується продукція, у тому числі за псування або ушкодження упаковок продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.
  4. Факт придбання продукції означає, що особи, які придбали продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній пропозиції.