Доброго ранку, світ! Nescafé вперше співпрацює з Facebook для створення інтерактивних відео

Лис 24, 2015

 

Nescafé у партнерстві з Facebook стали першопрохідцями у створенні нової технології завантаження інтерактивного відео, щойно розробленої для платформи.

У відео Nescafé «Доброго ранку, світ!» показують людей на кухнях по всьому світу, які виконують хітову пісню «Don’t worry», використовуючи ложки, чашки, виделки та кружки з кавою. Глядачі отримали унікальну можливість побачити панорамне відео з оглядом у 360 градусів, вперше це стало можливим на Facebook.

Старший віце-президент стратегічного бізнес-підрозділу напоїв Nestlé Карстен Фредхолм каже: «Відомо, що молоді шанувальники кави вмикають свої телефони на початку кожного нового дня в очікуванні справжніх розваг. Відео з оглядом у 360 градусів дає нам можливість брати участь у розвитку інновацій».

Nestlé щойно об’єдналась з Google, щоб запропонувати перший віртуальний кавовий реаліті-досвід через мобільний додаток Nescafé 360˚. Він також став першим брендом, який перемістив свій веб-сайт на Tumblr, щоб зміцнити зв’язок з молодшими шанувальниками та дозволити їм створювати контент та ділитися ним.

Бренд Nestlé – один з шести світових партнерів Facebook у розробці цієї технології.