Nestlé визнали світовим лідером у діях, що спрямовані на покращення клімату

Лис 12, 2015

 

За результатами рейтингу CDP1 Nestlé визнали світовим лідером у вирішенні проблем, пов’язаних з кліматом. Nestlé — одна з 64-х компаній, яка претендувала на високий показник у щорічному престижному рейтингу серед більше ніж двох тисяч компаній в цілому.

Nestlé очолює престижний список А у кліматичному рейтингу СDP (Carbon Disclosure Project) завдяки впровадженню технологій у подальшій оптимізації використання енергії для скорочення викидів, у тому числі парникових газів (ПГ).

Nestlé допомагає фермерам використовувати воду більш ефективно, надає фінансову підтримку для забезпечення біогазовими котлами на молочних фермах, задля оновлення джерел енергії та скорочення викидів метану. Завдяки проекту «Проти вирубки лісів» компанія прагне до збереження природного капіталу й забезпечення поваги постачальників.

Харчові відходи — це основні генератори викидів парникових газів. Nestlé оголосила, що до 2020 року відходи будуть знижені до нуля. Компанія працює над виконанням своїх зобов’язань задля їх оптимізації.

«Nestlé прагне утримувати лідерство в боротьбі зі змінами клімату, і це велика честь отримати цю нагороду від CDP, яка вказує на те, що ми йдемо правильним шляхом», — сказав Магді Батато, виконавчий віце-президент Nestlé.

«Держави – члени ООН нещодавно ухвалили документ про «Завдання сталого розвитку» (SDGs), що наголошує на необхідності невідкладних дій у боротьбі зі зміною клімату».

«Nestlé підтримує SDGs2 і працює з урядами, промисловістю та громадськістю для досягнення загальних цілей, згідно з угодою щодо глобальної зміни клімату, що держави-члени підписали під час COP213 (Conference of the parties) в Парижі».

Через зміни в кліматі під загрозою опиняються світові водні ресурси. CDP високо оцінив Nestlé за результати роботи в стратегічному управлінні діяльністю щодо водних ресурсів, які також керуються громадськими зобов’язаннями.

За останні десять років Nestlé інвестувала майже 400 мільйонів швейцарських франків у проекти з водозбереження на заводах, а також 62 мільйона швейцарських франків — на співтовариство проектів з міжнародними агентствами.

Nestlé отримала нагороду CDP у промисловій галузі з результатом 99 % в «екологічному аспекті», Індексом сталого розвитку Доу Джонса, 2015 р.


1 Переклад: проект звітності щодо викидів вуглецю.
2 Завдання сталого розвитку.
3 Переклад: конференція сторін. Щорічні збори всіх країн, які прагнуть змінити клімат на краще.