KitKat першим у світі досяг мети какао-плану Nestlé на 100%

Лют 11, 2016

KitKat став першим брендом з-поміж кондитерських виробів у світі, що виробляється із використанням какао, придбаного у рамках програми «Nestlé какао-план». Ця програма має на меті поліпшити життя фермерських громад та якість бобів.

Сандра Мартінес, голова відділу кондитерських виробів Nestlé зазначила: «Nestlé пишається тим, що KitKat став першим у світі виробом серед солодощів, який виготовлений повністю з какао, яке постачається в рамках какао-плану. Nestlé надзвичайно важливо бути частиною системи, яка піклується про людей та навколишнє середовище. Соціальна відповідальність, як і якість нашої продукції, має вирішальне значення для сільських громад в Кот-д’Івуарі».

Щоб привернути увагу до проекту, соціально свідомий Луї Коле представив на YouTube чотири фільми, зняті в Кот-д’Івуарі, які показують три стовпи какао-плану Nestlé – краще господарство, краще какао та краще життя.

В одному з фільмів знявся всесвітньо відомий футболіст Дід’є Дрогба – стрічка присвячена партнерству Nestlé з його фондом, що підтримує дівуарійців у сфері здоров’я та освіти.

Від імені «Фонду Дід’є Дрогба» Nestlé побудує державну школу в рідному районі Дід’є в Кот-д’Івуарі - Ганьоа.

Дрогба сказав: «Я пишаюся партнерством мого фонду з Nestlé. Воно допоможе змінити освіту та життя дітей нашої країни».

Какао-план Nestlé включає підтримку дитячої освіти та допомагає запобігти використанню дитячої праці. На даний момент побудовано понад 40 шкіл в країні, де може навчатися більше десяти тисяч учнів різного віку.