Стимулюючи зменшення харчових відходів та втрат продовольства: генеральний директор Nestlé приєднався до коаліції Чемпіони 12.3

Лют 1, 2016

 

CEO Nestlé Пол Бюльке підтвердив зацікавлення компанії у скороченні харчових відходів, вступивши в нову коаліцію Чемпіони 12.3, яка працює над активізацією дій у цьому напрямі. Чемпіони 12.3 збирають разом керівників компаній, політиків, лідерів світових установ та громади, щоб прискорити прогрес у досягненні мети Організації Об’єднаних Націй зі сталого розвитку Ціль 12.3. Ціль 12.3 має на меті вдвічі зменшити кількість харчових відходів та втрат продовольства на душу населення до 2030 року.

Пол Бюльке зазначив: «Ми пишаємося тим, що є частиною Чемпіонів 12.3. Я впевнений у тому, що, працюючи разом, ми зможемо прийняти правильні рішення, щоб зменшити кількість харчових відходів та продовольчих втрат, щоб допомогти світу досягти Цілі 12.3.

Важливо діяти рішуче. Ми вже готуємося до того, щоб самостійно переробляти всі відходи на наших підприємствах до 2020 року. Такі дії приносять користь суспільству, підтримуючи розвиток сільськогосподарських районів, забезпечуючи збереження води та продовольчу безпеку, і гарантують нам надійне джерело ресурсів».