«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді

Лис 19, 2015

 

«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді, задля розвитку професійних навичок молодих європейців.

Упроцесі розвитку зросла потреба доступу до робочих місць і можливостей навчання європейської молоді. Nestlé та «Альянс заради молоді», як члени – засновники, приєдналися до Європейського пакту для молоді.

Сім мільйонів осіб в Європі у віці до 25 років неактивні в сфері зайнятості, освіти чи професійної підготовки. Європейський пакт у справах молоді, створений Європейською діловою мережею КСВ та Європейською комісією, направлений на роботу з підприємствами, молодіжними організаціями, освітніми установами та іншими зацікавленими сторонами щодо скорочення прогалин в знаннях і підвищення працевлаштування молоді.

У рамках Пакту «Альянс заради молоді» буде зосереджений на створенні схеми «подвійного навчання» по всій Європі, поєднуючи формальну освіту під час занять та навчання в процесі роботи.

«Альянс заради молоді» являє собою групу майже з 200 компаній, залучених за допомогою Nestlé, щоб допомоги молоді знайти роботу в Європі. Це зобов’язало їх створити 100 тисяч робочих місць до 2017 року. Протягом першого року було здійснено половину цього плану.

Луїс Кантарелл, виконавчий віце-президент Nestlé та співініціатор Європейського пакту для молоді: "Сприяння культурному зрушенню в схемі подвійного навчання, заснованому на співпраці бізнес-освіти, з моменту її початку в 2013 році, знаходиться в центрі ініціативи молодіжної зайнятості Nestlé. Європейський пакт для молоді сприятиме створенню кваліфікованої робочої сили і буде вирішувати проблеми безробіття серед молоді ".

Нагадаємо, що в Україні за ініціативи «Альянс заради молоді» до 2017 року буде працевлаштовано 915 молодих людей.